Crysis 2 gecikecek iddiası

Crysis 2 gecikecek iddiası

Emre Günen
Emre Günen 8.11.2010 - 11:49
Beklenen FPS yeniden programlanacak mı?
Özellikle Türk oyuncularının büyük bir heyecanla beklediği Crysis 2 için erteleme yapılacağı iddiası ortaya atıldı. Bu iddianın nedeni ise nVidia'nın yeni ekran kartı yongası GTX 580...

Crysis 2 gecikecek iddiası
Bilindiği üzere nVidia, yeni ekran kartı yongası GTX 580 ile büyük bir atılım gerçekleştirmeyi planlıyor. Ekran kartı piyasaya çıktığında ise en büyük grafik becerisine sahip olacak olan oyun da Crysis 2 olacak. Haliyle firma, Crysis 2'nin bu ekran kartı yongasına uygun biçimde proglanmış olmasını istiyor.

Crysis 2 gecikecek iddiası
nVidia ile ortak çalışma içinde olan Crytek firmasının, yeni geliştirilen bu ekran kartı için oyunlarını yeniden programlanması gündeme geldi. Eğer iddia edilenler doğru çıkarsa, Crysis 2 bir kez daha gecikmeye gidebilir.

Şu an için Crysis 2'nin belirtilen çıkış tarihi 22 Mart 2011. Bakalım Yerli kardeşler, nVidia'nın yeni ekran kartı için oyunlarını ertelemeyi göze alacaklar mı?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2020 12:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×