Crysis 2 iddialı geliyor

Feyzi Özmen
Feyzi Özmen 3.06.2010 - 12:31
Crysis 2 iddialı geliyor
Crysis 2 iddialı geliyor

2010 yılının 3.çeyreğinde piyasaya çıkması beklenen “Crysis 2” için Crytek, ‘Oyuncular, oyunda bulunacak olan beş unsuru asla unutamayacaklar. Biz “Crysis’de” hangi unsurların iyi olduğunu biliyoruz ve ikinci oyunun yapımına bu unsurları geliştirerek devam ediyoruz. Şu ana kadar ise oyunun karakterini ortaya çıkaracak beş unsur bulunuyor. Sonsuza kadar unutamayacağınız bir oyun ile karşınıza çıkacağız’ açıklamasında bulundu.

Crytek patronu Cevat Yerli ise “I am Legend”(Ben, Efsaneyim) ve “The Day After Tomorrow” (Yarından Sonra) filmlerinin ikisi de özel ve kendine has tarzları olan, New York’da gecen filmler. Bizim New York’umuz ise “nanosuit” ile harmanlanmış olacak. İnsanlar ilk oyundaki adayı bu kadar iyi bir şekilde değiştireceğimizi tahmin etmemişlerdi. Şimdi ise hiçbir oyunda ya da filmde göremeyeceğiniz bir New York portresini oyun severlere sunacağız.’ şeklinde konuştu.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.01.2022 23:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
Crysis 2 iddialı geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×