Crysis 2 Remastered için ilk ekran görüntüsü yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 22.05.2021 - 12:51
Sosyel medya hesaplarından paylaşılan mesajların ardından Crysis 2 Remastered için ilk ekran görüntüsü de yayınlandı.

Crytek firması yayınladığı mesajların ardından Crysis 2 Remastered için ilk ekran görüntüsünü de paylaştı. Bu ekran görüntüsü ile birlikte oyun resmi olarak duyurulmasa da aslında yapım aşamasında olduğu ve yakında duyurulacağı da ortaya çıkmış oldu. Hatırlarsanız geçtiğimiz yıl çıkan Crysis Remastered için de benzer bir yöntem uygulanmış ve oyun sosyal medya hesaplarından yayınlanan bazı mesajların ardından duyurulmuştu. 

Crysis 2 Remastered ilk ekran görüntüsü geldi

Aslında ilk oyunun Remastered sürümü ile birlikte firmanın zaten tüm seri için benzer bir işleyişe imza atacağı biliniyordu. İlk oyun ile birlikte ortaya çıkan bazı belgelerde Crysis 2 Remastered ve Crysis 3 Remastered ifadeleriyle de karşılaşmıştık. Firma önceki gün ise oyunun resmi twitter hesabından direkt olarak 2. oyun ile alakalı bir mesaj paylaşmıştı. Bu paylaşımda 2.oyunun başında karşılaştığımız "They used to call me Prophet" yani "Bana prophet derlerdi" mesajı ile karşılaşmıştık.

Crysis 2 Remastered için ilk ekran görüntüsü yayınlandı

İşte bu paylaşımdan saatler sonra Crytek bu sefer de yukarıda da görmüş olduğunuz Crysis 2 Remastered sürümü için bir görsel yayınladı. Bu görselde oyunun ana karakteri olan James "Alcatraz" Rodriquez'i oyunda sık sık karşılaştığımız bir robot karşısında görüyoruz. Arka planda ise tabi ki oyunun büyük bölümünün geçtiği New York sokakları yer alıyor. Crysis 2 Remastered sürümünün önümüzdeki hafta duyurulmasına kesin gözüyle bakılıyor. Oyunun ayrıca Ağustos - Eylül gibi piyasaya çıkacağını tahmin ediyoruz. 

Yorumlar 21
MK Okuru
MK Okuru 29.07.2021 15:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.05.2021 15:57
Sinyalci efsane düşmanım
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.05.2021 08:31
Kaç defa oynayacağız kardeşim
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.05.2021 13:16
Yav remake beklerken remastered yapıyorlar ayni oyuna niye para verip alayim zaten var oynamak istesem oynarım crytek de kafayi yedi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.05.2021 00:48
Crysis remastered oynanacak halde degil. Oyunun mekanigi fizigi yok. Ai desen 0
MK Okuru
MK Okuru 24.05.2021 11:26
Katılıyorum. Çöpten ötesi değil.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.05.2021 08:42
ray tracing ekleyecekler muhtemelen. ilk oyunda ve bunda çok fazla ışık gölge olayı yoktu o yüzden ray tracing fazla değiştirmiyor ama 3. oyuna ekledikleri zaman gerçekten farkeder.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Crysis 2 Remastered için ilk ekran görüntüsü yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×