Crysis 2 Remastered için özel çıkış videosu yayınlandı

Tayfun Kumaş
Tayfun Kumaş 7.10.2021 - 12:17
Crytek GmbH, Crysis Remastered Trilogy paketinde yer alan oyunlardan biri olan sadece Crysis 2: Remastered için özel çıkış videosu yayınlandı

Crysis Remastered Trilogy’nin resmi çıkış videosu, geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı. Her üç oyunu da bir anda gösteren çıkış videosunun ardından sadece “Crysis 2 Remastered” odaklı yeni bir video daha yayınlandı. 

Crysis 2 Remastered için özel çıkış videosu yayınlandı

Bu videoda sadece yeni Crysis 2’nin nasıl bir şey olacağına dair tüm detayların son halini görebilirsiniz. Crysis Remastered Trilogy kapsamında, Crysis 2: Remastered en çok merak edilen yenilenmiş oyunlardan biri olarak ön plana çıkıyor.

Crytek GmbH’nin, Faruk ve Avni Yerli liderliğinde yeni nesil konsollar ve günümüz sistemleri için yeniden uyarladığı ve Saber Interactive ortaklığı ile de hazırladığı Crysis Remastered Trilogy, 15 Ekim 2021 tarihinde PC başta olmak üzere yeni ve eski konsollar dahilinde tüm platformlar için piyasadaki yerini alacak.

Firma, Crysis Remastered Trilogy haricinde yeni nesil VR oyunu olan The Climb 2 ve ismi henüz duyurulmamış olan AAA kalitede bir oyun üzerinde çalışıyor. Birçok kitle bunun yeni bir Crysis olacağına dair yorumlarda bulunurken, diğer kesim ise yeni IP olacağı konusunda düşüncelerini ifade ediyor. Tüm bu gelişmeleri Crysis Remastered Trilogy sonrası zamanla göreceğiz.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 21.10.2021 23:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.10.2021 19:06
dünyanın oyun sektöründe ki en gereksiz remastered ı.. şu hali ile bir çok oyuna grafik olarak zaten fark atan oyuna remastered yapmak şaka gibi. bence siz direk iban verip hesabımıza para atın öylesine deseniz daha dürüstçe olurdu en azından 4 e para lazımsa onu yapardınız.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.10.2021 13:47
remasteredlerden biraz para kazanıp crysis 4 ü yapacaklar. bak gör. buraya yazıyorum. herkes fotoğrafını çeksin.
MK Okuru
MK Okuru 8.10.2021 15:39
O dediğini bile yapamazlar, yok o kalite bu şirkette geçti artık. Anca pvp ya da coop oyun yaparlar, hikayeli crysis 1 ve 2 kalitesinde bir şey beklemeyin derim..
MK Okuru
MK Okuru 7.10.2021 23:23
valla aynı şekilde gelmesin. adam gibi kendini oynatan bir mekanik olsun, multisi hemen ölmesin bir işe yarasın. anca düz hikaye koyup 8 saate 60 euro istemesinler.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.10.2021 13:05
bakıyorum piyasadaki tüm oyunlarda grafik karşılaştırmalarına series x ps5'den daha güzel gösteriyor,naptın sony kardeş sen ya,,, Allah tan series x 15 teraflops la falan gelmedi yoksam ps5 büsbütün atari konumunda olacaktı
Kalan Karakter : 300 Gönder
Crysis 2 Remastered için özel çıkış videosu yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×