Crysis 2'den son haberler

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 2.03.2011 - 15:56
Geri sayım devam ederken yeni özellikler açıklandı

Geçenlerde talihsiz bir şekilde beta sürümü internete düşen Crysis 2 için geri sayım devam ediyor. Önce PC oyuncularını ilgilendiren haberi söyleyelim. Bildiğimiz gibi bazı oyunların kopya koruma sistemleri oyunu orijinal alanları bile bezdiriyor. Neyse ki Crysis 2 öyle olmayacak. Oyunun PC sürümünde online şifre doğrulama özelliği bulunmayacak. Yani oyuna başlamak için internete bağlanıp şifre doğrulaması yapılmasına gerek olmayacak. Kutu içinden çıkacak cd-key aynı zamanda multiplayer sürümünün de anahtarı olacak.

Crysis 2'nin PlayStation 3 sürümünde ise Move desteği olmayacak. Yapılan açıklamada oyunun geliştirilme sürecinde Move ile yapılan denemelerde istenilen oyun tecrübesine ulaşılamadığı için Move desteği oyuna eklenmemiş.

Crysis 2 PC, Xbox 360 ve PlayStation 3 için 25 Mart'da çıkacak.

Yorumlar 48
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 18:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
Crysis 2'den son haberler

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×