Crysis 2'nin çıkış tarihi belli oldu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 18.08.2010 - 11:58
Şok ertelemenin ardından, beklenen tarih duyuruldu
Crytek tarafından geliştirilip EA Games tarafından dağıtımı üstlenilen FPS oyunu Crysis 2'nin çıkış tarihi belli oldu. Aslında bu yıl sonuna doğru çıkması beklenen yapım, maalesef önümüzdeki yıla ertelenmişti. Nihayet Crytek'ten yeni tarih için açıklama geldi. Twitter sayfasında yer alan bilgiye göre Crysis 2, PC, PS3 ve X360 platformları için 22 Mart'ta Kuzey Amerika'da, 25 Mart'ta da Avrupa'da raflarda olacak.

Bu kez tropikal adalarda değil, New York sokaklarında savaşacağımız yapım, Crytek'in yeni hazırladığı Cry Engine 3 ile geliştiriliyor.

Crysis 2'nin çıkış tarihi belli oldu
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 03:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
Crysis 2'nin çıkış tarihi belli oldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×