1/3

Crysis 2'nin kutu tasarımları yayımlandı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 19.10.2010 - 10:59
New York'da uzaylı avı
Crytek tarafından geliştirilip, EA Games tarafından dağıtımı üstlenilen FPS oyunu Crysis 2'nin kutu tasarımları yayımlandı. Cry Engine 3 ile geliştirilen Crysis 2, 22 Mart 2011'de PC, PS3 ve X360 platformları için satışa sunulacak. Crytek'in ilk multi-platform oyunu olan bu yapım, görselliğinin yanında hikâyesiyle de oyuncuları etkilemeye çalışacak. Zira şimdiye kadar gördüklerimiz de gayet etkileyiciydi.

Crysis 2'nin kutu tasarımları yayımlandı

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×