Crysis 2'ye şok erteleme

Crysis 2'ye şok erteleme

Mahmut Saral
Mahmut Saral 5.08.2010 - 15:20
Çıkmasına artık uzun bir süre var

Crytek tarafından geliştirilen yeni FPS oyunu Crysis 2, şok bir kararla ertelemeye gitti. Normalde bu yıl sonuna doğru PC, PS3 ve X360 platformları için çıkması beklenen yapım, EA'in yeni açıklaması doğrultusunda 2011'in mâli son çeyreğine ertelendi. Yani daha uzunca bir süre var.

Bu kez New York sokaklarında geçen macera, daha önce hiç bir film veya oyunda görülmemiş düzeyde aksiyon sunacak. Nano-Suit elbisesinden güç alan kahramanımız, hem insan, hem de uzaylı düşmanlara karşı mücadele verecek. Yüksek yapıların ve detaylı envanterin olması, saldırı çeşitlerini de artıracağı gibi, bulacağımız irili ufaklı detaylarla senaryo akışının detaylarını ortaya çıkarabileceğiz. Ama tüm bunları ve dahasını yapabilmek için, artık daha fazla beklemek zorundayız.

Crysis 2, Crytek'in multi-platform olarak geliştirdiği ilk oyun ve Cry Engine 3 ile hazırlanıyor.

 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2020 15:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×