Crysis 3, işi en üst limite çıkarıyor!

Crysis 3, işi en üst limite çıkarıyor!

Batuhan Kavruk
Batuhan Kavruk 12.12.2012 - 10:28
Asıl büyük savaş, işte şimdi geliyor...
Crysis 3 için samimi ve iddialı açıklamalar bugün Cevat Yerli'den geldi. Yerli'ye göre Crysis 3, şimdiki jenerasyonun konsollarını maksimuma katlayacak. Kusursuz.

Crysis 3, işi en üst limite çıkarıyor!
Videogamer'a konuşan Cevat Yerli, oyunun çok iyi gittiğini ve var olan platformlarda "%1'inin bile" kalmadığını açıkladı. Konu hakkında Yerli, şu şekilde yorum yaptı:

"Konsollarda teknik açıdan Crysis 3'ten daha iyi gözüken bir oyun olmayacak, bu kadar net. Kaldı ki çoğu oyun teknik açıdan Crysis 2'nin bile yanına yaklaşamıyor. Ben burda sanat tarzından bahsetmiyorum, sanat tamamen göreceli bir şey, lakin Xbox 360 ve Playstation 3'te Crysis 2 için yaptıklarımızı bugüne kadar henüz başka bir oyunda görmedim."

"Bu savaşı istedikleri an Gears of War ve Halo'ya kadar götürebilirim. Nitekim bizim oyun içine koyduğumuz veri miktarı ve detay seviyesi inanılmazın da ötesinde. Crysis 3 ile de konsol tarafında bunu bir seviyeye daha taşıyoruz lakin PC hala iki seviye ileride."

Oyunun PC versiyonunda yapılan en üst seviye işin, yeni nesil konsolların grafik yeterliliğine rakip olacağını belirten Yerli, sözlerine şu şekilde devam etti:

"Zaten bu yüzden iki senen önce Crysis 3'ün hali hazırda yeni nesil için hazır olduğunu belirttik. Üstelik bunun yeni nesil konsolun donanım özelliklerini bilmeden söylemiştik, lakin bizim şimdiye kadar yaptığımızdan daha fazlası olmayacaktı ki bunun da epey doğru olduğunu gördük."


Yerli'nin bu sözlerine bakarak, kendine, oyununa ve firmasına inanılmaz güvendiğini söyleyebiliriz. Ama üstüne basa basa tekrarladığı "teknik açıdan" lafı da kafamızda soru işareti bırakmadı değil. Sanıyoruz ki Yerli kardeşler, "hikaye zinciri, oyun akışı vb." şeylerden daha çok, teknik açıdan ilerlemeye çalışıyor.

Detayları takip edeceğiz. Crysis 3, her ne olursa olsun bomba gibi geliyor olacak. Buna hiç şüphemiz yok.
Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 18.01.2021 18:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×