Crysis Enhanced Edition'dan yeni ekran görüntüleri paylaşıldı

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 17.08.2021 - 10:46
Orijinal Crysis'ın en iyi grafik modlarından bir tanesi olan Crysis Enhanced Edition'ın yeni alacağı güncellemeden ekran görüntüleri paylaşıldı.

Crysis'ın ilk oyunu için en iyi grafik modlarından bir tanesi olan Crysis Enhanced Edition'un arkasındaki ekip, bir sonraki güncellemesini ayrıntılı bir şekilde açıkladı. Ayrıca, gelecek olan güncellemeden nefis ekran görüntüleri de paylaşılmış bulunuyor. Ekibin dediklerine göre, bir sonraki büyük güncellemeyle ''görsellerin bir üst seviyeye adım atması'' hedefleniyor. Gelecek olan bu güncelleme oyun içerisindeki tüm haritaların yenilenmiş ve iyileştirilmiş hâllerini içerirken, oyun içerisine çeşitlilik ve ruh getirmek için bazı yüksek kaliteli unsurlarda eklenmiş.

Crysis Enhanced Edition'dan yeni ekran görüntüleri paylaşıldı

Oyun içerisinde gölgelerinde çok daha gerçekçi görünmesini sağlayacaklarını söyleyen ekip, birçok unsurun daha iyi görünmesi için düzenlemelere gittiğini belirtiyor. Ayrıca bazı parçacık, malzeme ve dokular gibi unsurların tamamen yenileneceğini de bildiğimiz şeylerden bir tanesi.

Crysis Enhanced Edition'dan yeni ekran görüntüleri paylaşıldı

Son olarak, yaklaşmakta olan bu güncelleme ile oyunun hacimsel bulutları da geliştirilecek. Şu anda güncellemenin ne zaman çıkacağına dair kesin bir tarih olmasa da, mod üstünde çalışan ekip; güncellemenin yakında çıkacağını ve beklemede kalmamız gerektiğini belirtiyor. Crysis Enhanced Edition modunun son versiyonuna buradan ulaşabilir, paylaşılmış olan ekran görüntülerine göz atabilirsiniz.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2021 09:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.08.2021 16:50
Multisi de hikayesi de güzeldi :(
MK Okuru
MK Okuru 18.08.2021 18:13
Çünkü, ben bir boomerım. :(
MK Okuru
MK Okuru 17.08.2021 17:27
Evet ama neden üzgünsün ki
Kalan Karakter : 300 Gönder
Crysis Enhanced Edition'dan yeni ekran görüntüleri paylaşıldı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×