Crysis Next isimli Battle Royale oyunu sızdırıldı

Crysis Next isimli Battle Royale oyunu sızdırıldı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 2.11.2020 - 10:38
Sızdırılan bilgilere ve detaylara bakacak olursak Crytek firması Crysis evreninde geçen Next isimli bir Battle Royale oyunu geliştiriyor.

Crysis Nex Battle Royale oyunu sızdırılan bazı dökümanlar sonucunda ortaya çıktı. Son olarak Crysis Remastered projesi ile karşımıza çıkan Crytek firmasının üzerinde çalıştığı bazı projeler bu dökümanlarda ortaya çıkmış. İsimlere baktığımızda ise firmayı ilerleyen dönemlerde yoğun bir tempo bekliyor diyebiliriz.

Crysis Next Battle Royale oyunu gelebilir

Öncelikle Crysis Next isimli Battle Royale oyunundan başlayalım. Firma aslında Crysis Remastered duyurusu yapıldığında "AAA projelerimizde çalışmak üzere" açıklamalı bazı iş ilanları vermişti. Anlaşılan bu iş ilanları yeni projeler için de geçerli olacak. Crysis Next isimli Battle Royale oyunu ise adından da anlaşılabileceği gibi Crysis evreninde geçiyor. Sızdırılan raporlarda klasik bir şekilde oyunun 100 kişilik olacağı ve nanosuit gibi seri ile özdeşleşen yükseltmelerin de oyuna yedirileceği belirtilmiş.

Tabi Crysis Next projesi dışında sızdırılan dökümanlarda başka önemli projelerin isimleri de geçiyor. Öncelikle firmanın son dönemdeki en başarılı işlerinden biri olan Hunt: Showdown'ın mobil sürümünden bahsedilmiş ve oyunun Hunt Mobile olarak adlandırılacağından söz edilmiş.

Ayrıca Robinson 2 ve Ryse Next oyunlarının da isimleri bu raporlarda yer almış. Ryse hatırlayacağınız gibi Xbox One için çıkmış ve sonrasında PC platformuna da gelmişti. Oynanış açısından oldukça eleştirilse de özellikle grafikleri ile dikkat çeken bir oyun olmayı başarmıştı. Bu sızıntılarla ilgili Crytek'ten firmasından bir açıklama ise henüz gelmedi.

Crysis Next isimli Battle Royale oyunu sızdırıldı

Yorumlar 23
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 01:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.11.2020 02:03
crytek = çöp crysis oyunları da gayet overrated birde bu zekiler optimizasyonu çöp olduğu için ''çok sistem istiyor'' diye sanıyor harbi motorları güzel grafikli olsa bide hiç optimize değil
MK Okuru
MK Okuru 15.01.2021 09:27
bu nasıl bi yorum böyle gülmekten öldüm resmen
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.11.2020 21:47
Ya bence APEX LEGENDS™ e karşı fazla bi şansı olmayacak ;)
MK Okuru
MK Okuru 5.11.2020 09:23
Apex legends mi kaldı artık? :))
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.11.2020 14:17
BÜYÜK ihtimalle crysis Battle Royale oyunu çıkaracak..
Çok uzun süreceğini sanmıyorum.
Genede tahmini olarak 7 8 ay diyebilirim.
Pubg ve diger Battle royale oyunlarını gececeginden %100 eminim.
Crysis grafik dünyasında bir hayli zengin.
Bununla Beraber
Oynanış şekli de efsane.
P2w Olmasın Yeterli
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.11.2020 06:04
Her iki oyunun adı da Next olacak değil ya. Şimdilik isimleri belli olmadığı için ‘sıradaki’ kodunu belirlemişler kendilerine belli ki. Nanosuitli hızlı bir battle royal kulağa fena gelmiyor. Ufak bir düzeltme yapayım; Ryse, Xbox One çıkış oyunuydu 360 değil.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.11.2020 01:45
Sadece Ryse konusundaki bulunduğu platformlar hatasını düzeltmek isterim. Xbox 360 a değil Xbox One a çıkan bir oyundur. Keyifli çalışmalar ve bol sağlık diliyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×