Crysis Remastered 8K videosu enfes görünüyor

Crysis Remastered 8K videosu enfes görünüyor

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek 15.09.2020 - 20:58
Crysis Remastered 8K kalitesindeki yeni fragmanıyla oyuncuları büyülüyor. Işın izleme teknolojisi başta olmak üzere birçok görsel yenileştirme yapılmış.

Crysis Remastered için biraz önce yeni bir fragman yayınlandı. Oyunun 8K görüntü kalitesinde çalışan "Can it run Crysis?" ayarını da yakından tanıttılar. Crysis Remastered 8K fragmanı ile ışın izlemenin nano zırh üzerinde nasıl göründüğüne bakıyoruz.

Crysis Remastered 8K fragmanı ile "Can it run Crysis?" geyiği yeniden canlanıyor

Bir zamanlar internette çok sık aratılan "Can it run Crysis? (Crysis'i çalıştırır mı?)" artık Crysis Remastered ile karşımıza bir ayar olarak çıkıyor. Oyunu 8K çözünürlüğe yükselten ve RTX teknolojisini kullanan remastered sürümü ile her şeyin daha gerçekçi göründüğünü söyleyebiliriz. Gerçi, 2007 yılında çıkan orijinal Crysis oyunu bugün bile taş gibi görünüyor. İzliyoruz efendim.

Yeni kenar yumuşatma ve ambiyans oluşturma teknolojilerinin 2007 sürümüne göre Crysis Remastered'a farklı bir görünüm kattığını söyleyebiliriz. Renklerin daha canlı ve doygun olduğu yeni sürüm eskiye bakarak daha fazla rengi içerisinde barındırıyor. Hayatımıza geçtiğimiz yıllarda katılan Global Illumunation (Küresel aydınlatma) sahne bütünlüğünü sağlıyor ve her şeyi gerçekte olduğu gibi tek parça haline getiriyor. Ayrıca ışın izleme teknolojisinin nimetlerinden faydalanan Crysis Remastered 8K görüntü çözünürlüğüyle çok kaliteli yansımalara sahip.

Bu yansımalar eski oyunlardaki gibi önceden programlanmış ya da sadece ışığı yansıtan türden değil, gerçek zamanlı nesneleri hareketlerine göre yansıtıyor. Su dalgaları ve dalgaların köpüklenmesi de remastered sürümüyle birlikte Crysis'in yeni özelliklerinden. Bazı yeni işleme sonrası efektleriyle alan derinliği ve atmosferik sisler de gözümüze çarpıyor. Bunlar da atmosferi önemli ölçüde etkileyen yeni nesil oyunların vazgeçilmezlerindendir. Bütün bunlar artırılmış çözünürlüklü dokularla birleşince ortaya her kum tanesine kadar el değmiş bir remastered sürümü çıkıyor. Hele ki Crysis Remastered 8K "Can it run Crysis?" modunda oynamayı düşünüyorsanız, sizi harika bir görsellik bekliyor.

Crysis Remastered 8K videosu enfes görünüyor

Genelde bu tarz yeniden yapımlarda çok göz önünde bulundurulmaz ancak parçacıklar önemlidir. Videoda gördüğünüz üzere parçacık sistemini de yeniden ele almış ve iyileştirmişler. Patlamalar mı? Ekranın başında barut kokusu aldığımı söyleyebilirim. 8K Nano suiti ile Nomad'i tekrar sahalarda görmek güzel. Oyun 18 Eylül 2020 tarihinde çıkıyor.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2020 04:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
mysterious
mysterious 16.09.2020 11:04
Sakın evde denemeyin xd
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.09.2020 21:57
Şunu demek istiyorum 8K değil 100K'da olsa burda hile söz konusu çözünürlükte hem fikiriz amma velakin gerçekçiliği kısıyorlar tüm oyunlar için maalesef söz konusu durum bu mevzu bu hile bu...gerçek yapın demiyorum ama şu aynılık demode alışıla gelmişi bi bırakalım yahu
MK Okuru
MK Okuru 16.09.2020 09:38
Real abi çık dışarı bir hava al , bir de şu Türkçeni düzelt, ne dediğin anlaşılmıyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.09.2020 01:14
sondaki animasyon komedi ya arka taraftaki manzara iyide yürümesi olmamış xd
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.09.2020 22:40
DAha 4B yeni yeni oturuyor, 8B nerden çıktı?
MK Okuru
MK Okuru 15.09.2020 23:12
biz daha 2k göremedik sen ni diyon :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×