Crysis Remastered çıkış tarihi duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 21.08.2020 - 17:31
Crytek firması yaptığı açıklama ile Crysis Remastered PC, PS4 ve Xbox One için yenilenmiş sürümünün 18 Eylül'de piyasaya çıkacağını duyurdu.

Crysis Remastered için yeni çıkış tarihi belli oldu. Nintendo Switch için geçtiğimiz günlerde çıkan oyunun PC, PS4 ve Xbox One sürümü gelen bazı eleştiriler sonrasında ertelenmişti. Crytek bugün yaptığı açıklama ile Crysis Remastered çıkış tarihini paylaştı. Yapılan açıklama ve detaylar şu şekilde;

Crysis Remastered 18 Eylül'de çıkacak

Crytek, Crysis Remastered'ın Nintendo Switch için yayınlanmasının ardından, Crysis Remastered'ın; PC, Xbox One ve PlayStation 4 için 18 Eylül'de piyasa sürüleceğini duyurdu. Oyun; Epic Games Store, PlayStation Store ve Microsoft Store'da dijital olarak 29.99$ / 29.99€ fiyat etiketi ile yayınlanacak.

Saber Interactive ile ortak olarak geliştirilen klasik FPS oyunu, orijinal versiyonunun tekli-oyuncu modlarına odaklanacak ve 8K'ya kadar yüksek kaliteli kaplamalar, HDR desteği, temporal anti-aliasing, Screen Space Directional Occlusion (SSDO), Global Illumination (SVOGI), en son teknoloji alan derinlikleri, yeni ışıklandırma seçenekleri, hareket bulanıklığı, parallax occlusion mapping, Screen Space Reflections ve Shadows (SSR & SSS), yeni ve güncellenmiş partikül efektleri ve daha fazlasını destekleyecek. Bunlara ek olarak ray tracing oyunun görsellerini daha da geliştirecek.

İlk defa bir Crytek oyunu, CRYENGINE'nin kendi yazılım bazlı ray tracing çözümü ile, Xbox One X ve PlayStation 4 Pro'da ray tracing’e sahip olacak. Oyunun PC versiyonu bunlara ek olarak NVIDIA® DLSS teknolojisi ve NVIDIA’nın VKRay Vulkan ekini kullanarak, NVIDIA® GeForce® RTX ekran kartlarında donanım bazlı ışın izlemeyi destekleyecek.

Crysis'te, basit bir kurtarma operasyonu, Kuzey Kore adalar zincirinini işgal eden uzaylılar tarafından, yeni bir savaş alanına dönüşüyor. Nanosuit'i kuşanan oyuncular, görünmez olarak düşman devriyelerini gizlice avlayabilir ya da güçlerine güç katarak düşman araçlarını yok edebilir. Nanosuit'in hız, güç, zırh ve gizlenme özellikleri her savaş için farklı yaratıcı çözümler sunarken, modüler silah sistemi oynanış tarzına görülmemiş çeşitlilik ve kontrol sunmakta. Her daim değişmekte olan devasa kum havuzu oyun alanında, düşmanlarını yok etmek için taktiklerini adapte et ve farklı teçhizatlar kullan.

Crysis Remastered çıkış tarihi duyuruldu

Yorumlar 26
MK Okuru
MK Okuru 25.07.2021 08:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.08.2020 15:35
2007 yılında HD GÖRÜNTÜ İLE OYNARDIK YIL OLDU 2020 SANIRIM FUL HD GÖRÜNTÜSÜNDE OYNIYCAZ umarım güzel bir kaplama ve doku yapmışlardan fragmanlardan birşey anlaşılmıyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bilgekhan
Bilgekhan 22.08.2020 19:39
Raytrace'i kaç kişi açıp oynayabilecek ki FPS yetecek mi ? Çok aman aman bir değişiklik yok, çoğu oyuncu da bu duruma sinir olmuş zaten Youtube yorumlarına bakarsanız.
MK Okuru
MK Okuru 26.08.2020 18:44
Bilgekhan yaşını çok belli ettin. Senin gibi oyun geliştiricisi böuük adam, ayrıca 3d artisti önemli kişiliğe böyle veletçe tavırlar yakışıyormu hiç? Baba parası icek yaşı çoktan geçtim ben koçum. Şim var çok şükür. Vergimi veriyorum. Senin gibi burda oyun geliştiricisiyim diyerek millete sldırmıyor
Bilgekhan
Bilgekhan 26.08.2020 14:17
Bu arada o kadar mertsin ki MK Okuru olarak yazabiliyorsun. Kendi içinde çelişen biri geliyor burada laf söylüyor.
Bilgekhan
Bilgekhan 26.08.2020 14:15
Emin ol seninkinden çok daha fazla faydam vardır ülkeye.
Bilgekhan
Bilgekhan 26.08.2020 14:15
Gel de topla baba parası yiyicisi. Klavye mücahiti seni gelince de kuzu kuzu durursun ancak. Daha küfür tanımını bilmeyen velet, küfür var mı hukuken bi bak bakalım ama nerde sende o beyin ve göz ?
MK Okuru
MK Okuru 25.08.2020 17:04
Benim yazdıklarımı onaylamayıp senin yazdığın tüm hakaret içeren yorumları onaylamış. Burasıda belli etti kendini. Sırf üye diye küfürler onaylanır ama biz düzgünce bişey yazarız onaylanmaz. Neyse
MK Okuru
MK Okuru 25.08.2020 17:01
Bilgekhan o ağzını bir topla yoksa ben toplamasını çok iyi bilirim. Oyun geliştiricisiymiş. Belli yazdıklarından ne olduğun. Çöp gibi ergen ifadeleri kullanan çakma oyun geliştiricisi. Ne geliştirdin bakim ouun olarak? Ne gibi bir faydan oldu ülkeye?? Merlinde yandaş olmuş.
Bilgekhan
Bilgekhan 23.08.2020 16:45
Allah senin gibi beyin fakiri yapmasın, RTX alamamak fakirlikse denilecek bir şey yok zaten. Beyin satın alınmaz da fakirlik düzeltilebilir sonuçta.
Bilgekhan
Bilgekhan 23.08.2020 16:38
Senin gibi bir çöpe cevap vererek seviyemi düşürdüğüm için kusura bakma çünkü sende zerre beyin yok. Doneler ortada, araştır bak ama sende sorgulayıcı bir beyin yapısı bile yok belli ki. Türkiye'nin çoğu gibi araştırmadan bodoslama eleştirmeye bayılırsınız. Beyin olsa youtube'daki BF 1 Ray trace videolarından da göreceksin ki FPS'nin açılmadan öncekine göre 4'te bire ki genelde 30 fpsye düştüğünü ve ideal akıcılık için 60 ve üzerinin gerektiğini ama o da yok ki sende bilesin. Ancak mesnetsiz eleştiri. Bu çöplüğün hayatını da iyice çöpleştirecek biyolojik atık olan vatandaş.
Bilgekhan
Bilgekhan 23.08.2020 16:32
Ben bir oyun geliştiricisiyim ve 3d artistim. O yüzden hepsinde varım kaç yaşındasın Allah bilir. Senelerdir MK üyesiyim daha sen portakalda vitamin olduğundan beri. Uzayda falan yaşıyorsun herhalde. Bak bakalım steam araştırmalarına kaç kişide RTX sınıfı bir ekran kartı var. Ray Tracing, RTX olmadan yapılamıyor. Yani RTX'in yoksa o özellikle çöp. Boş yere konuşma diye bana söyleyerek boş konuşma yapan sensin. İsteyenin fikrini yazma hakkı vardır, senin gibi çevresel atıkların da konuşmasını sağlıyor işte bu hak.
MK Okuru
MK Okuru 23.08.2020 12:06
Yav sen her haberde neden böyle boş yapıyosun? Raytrace' i rtx kartı olan herkes kullanır. Herkes senin gibi fakir mi? O özelliği açmazsın öyle oynarsın. Sırf yorum kasmak için saçma sapan bahaneler üretme şurda
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.08.2020 09:56
Prophet:)
MK Okuru
MK Okuru 25.08.2020 12:31
Kardeşim prophet değil nomed i kontrol ediyoruz
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.08.2020 09:27
Hiç gereği yoktu yeni crysis oyunu yapsan daha iyi nano giysinin nasil yapıldigini anlatan bişey olsa süperdi
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.08.2020 19:25
Remastered ve 30£.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Crysis Remastered çıkış tarihi duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×