Crysis Remastered için Ray Tracing destekli video geldi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 9.09.2020 - 10:48
Crysis Remastered'ın Xbox One X versiyonunu deneyimleyen Digital Foundry, oyunun sahip olduğu Ray Tracing özelliği için bir video hazırlamış.

Crysis Remastered, 18 Eylül'de yani önümüzdeki hafta çıkacak. Oyunun ilk ekran görüntüleri hatırlayacağınız gibi büyük eleştiriler almış ve Crysis Remastered sürümünün ertelenmesine sebep olmuştu. Nintendo Switch sürümü ise ilk verilen çıkış tarihinde karşımıza çıkmıştı. Nitekim oyunun Nintendo Switch sürümünü de inceledik.

Tabi PC, PS4 ve Xbox One sürümlerinin görsel olarak çok daha iyi olması bekleniyor. Gelen ekran görüntüleri ve videolara baktığımızda ise ilk gösterilen görsellere göre çok daha fazla yol alındığını görüyoruz. Bugün ise oyuna ait yeni bir video daha yayınlandı. Digital Foundry kanalı tarafından yayınlanan bu video Crysis Remastered'ın tıpkı PS4 Pro sürümünde olacağı gibi Ray Tracing özelliklerini kapsayacak olan Xbox One X sürümünden alınmış.

Crysis Remastered için yeni bir video yayınlandı

Digital Foundry'nin söylemine baktığımızda oyunun Ray Tracing gibi özelliklerinden oldukça etkilendiklerini görüyoruz. Cam ve metal gibi yüzeylerde ray tracing etkileri çok daha net ve akılda kalıcı bir şekilde gözükürken yine aynı şekilde Nanosuit üzerindeki yansımaların bile etkileyici olduğunu dile getirmişler. Yayınlanan bu videoya aşağıdan göz atabilirsiniz. Oyunun konsol ve PC sürümleria rasında nasıl bir fark olacağını ise önümüzdeki hafta görebileceğiz.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 25.07.2021 10:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.09.2020 20:36
Yani görüldüğü kadarıyla 2 ve 3 ten daha kötü bir görüntü kalitesi ... oyunun bu seferki amacıne kime karşı ..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.09.2020 01:04
30fps e nasıl dayanıyo millet çok rahatsız edici değilmi ya grafik sonuna kadar güzel olsa bile akıcılık daha önemli bence
MK Okuru
MK Okuru 10.09.2020 16:17
Abey biz 20 fps de oyun oynarsak şükür namazı kılıyoruz sen ne diyon
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.09.2020 14:29
Oyunları gerçeğe kasıtlı bir şekilde yaklaştırmayıp böyle ışın izleme ssd ile oyalayan sony ve microsoft'u kınıyorum çizgi-film grafiklere ışın izleme yapsan nolurki siz oyunlara bir devrim yaşatın bırakın 4K 8K oyalamalarını gerçeği hissettirin onun üstüne ray tracing koyun bak nasıl oluyor ozaman
MK Okuru
MK Okuru 9.09.2020 20:37
Vay real abim gelmiş
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.09.2020 14:06
bu oyunu daha rezil edemezdiniz. Tebrikler.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Crysis Remastered için Ray Tracing destekli video geldi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×