Crysis Remastered PC ağlatan oyun geri döndü

Crysis Remastered PC ağlatan oyun geri döndü

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 18.09.2020 - 15:36
Bu videomuzda Crysis Remastered PC sürümünün grafiklerine ve oyunun hikayesiyle birlikte genel dinamiklerine göz atıyoruz.

Crysis Remastered PC, PS4 ve Xbox One için bugün piyasaya çıktı. Oyunun Nintendo Switch sürümü ise geçtiğimiz ay yayınlanmıştı. Biz de hem Nintendo Switch sürümünü hem de bugün yayınladığımız içerik ile birlikte PC sürümünü de inceledik. Tabi inceleme dışında oyunun nasıl gözüktüğüne değinmek için bir video da hazırladık.

Crysis Remastered PC sürümüne yakından bakıyoruz

Oyunun ilk dakikalarına baktığımız bu videoda Crysis Remastered PC sürümünün grafiklerine değiniyoruz. Ayrıca hikaye detayları ve tabi ki oynanış dinamiklerinin nasıl olduğuna da göz atıyoruz. Hazırladığımız bu videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Crysis Remastered çözünürlük dışında grafiksel olarak önemli yenilikleri de içeriyor. Ray Tracing etkisi oyunun bu yenilenmiş sürümünün en önemli özelliklerinden birisi. Cam ve metal gibi yüzeylerde ray tracing etkileri çok daha net ve akılda kalıcı bir şekilde gözükürken yine aynı şekilde Nanosuit üzerindeki yansımalar da fark ediliyor. 

Oyun hakkında;

Basit bir kurtarma operasyonu olarak başlayan bu macera, uzaylı istilacıların Kuzey Kore'yi oluşturan adalar kümesine üşüşmesiyle yepyeni bir savaş sahnesine dönüşüyor. Nanozırhın gücünü avantaja çeviren oyuncular, devriye gezen düşmanlara gizlice yaklaşmak için görünmez olabilir veya güç düzeyini artırarak araçları paramparça edebilir. Nanozırhın hızı, gücü, koruma kapasitesi ve görünmezlik özelliği her türlü mücadelede karşılaşılan zorluklara yaratıcı çözümler bulunmasını sağlar. Kapsamlı modüler silah cephanesiyse oynama tarzını belirleme konusunda benzeri görülmemiş bir denetim olanağı sunar. Bulunduğun ortam sürekli olarak değiştiğinden bu devasa ve korumalı dünyada düşmanlarına hükmetmek için, taktiklerini ve ekipmanını koşullara göre adapte et.

Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 27.10.2020 18:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.10.2020 16:24
oldukça çöp bir oyun olmuş. saçma sapan itici karakterler berbat oynanış ve vuruş hissi olmayan hikaye ve bomboş bir sonuç.... bunun neyini bu kadar abartıyorlar şaka gibi ülkeyiz resmen...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.10.2020 21:19
evet geri dönmüş CPY gerekeni yapmış oyuna helal
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.09.2020 20:34
artık 4k çok yavan kalıyor 20k filan olmalı çok grafikler hala tam gerçekçi değil paramız var rezil oluyoruz. daha iyi ekran kartları yapılsa 50-60k olsun veririz ama artık böyle standart görüntüler sıktı
MK Okuru
MK Okuru 23.09.2020 10:50
trollük yapıp alay ediyor. 50-60 k ne be? pazardan sebze mi alıyon. hem paran varsa gider yalıda oturur soğan çorbası içersin boğaza karşı. merlinin kazanında ne işin var? :)))))))
MK Okuru
MK Okuru 21.09.2020 11:10
En kısa zamanda bu oyunlardaki gibi real bir hayat diliyorum sana Real abi.
mysterious
mysterious 19.09.2020 10:16
Real abi sakin daha 8kyı görmedik xs
MK Okuru
MK Okuru 19.09.2020 08:51
20k nın yeterli olacağını düşünmüyorum. 100k anca belki gerçekçi olur. Konsollar yüzünden teknoloji yerinde sayıyor. Nihayetinde paramız var veririz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.09.2020 18:36
Sevgili merlin, şu troll yorumları onaylamayı daha ne kadar sürdüreceksiniz? İlla ana bacı sövelim mi istiyorsunuz bu kişilere??
Kalan Karakter : 300 Gönder
ademt95
ademt95 19.09.2020 16:15
Bir oyunu high end sistemler bile zar zor calistirirsa o oyunda kotu optimizasyon var demektir. Bu bir oyun icin arti degil eksidir, olumsuzlukdur. Bu bir yeni nesil veya uzay cagi teknoloji demosu da degil. Yil olmus 2020, hala daha kotu optimizasyonu "Can you run it" diye yutturmaya calisanlar var. Bir oyun alalim hem iyi bir sistem de yuksek ayarlarda calistiramayalim, ustune bir de CPU yaksin. Bunun adi da bizim oyunumuz o kadar muhtesem ki su anki pcleriniz calistiramayacak ama seneler sonra en yuksek ayarda en yuksek FPSlerle oynayabileceksiniz olsun.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×