Crysis'e mafya modu

Sami Türk
Sami Türk 14.07.2010 - 16:19
Crysis'e mafya modu

         Forever Softworks’teki geliştiriciler, şu sıralar CryEngine 2’yi baz alan bir mafya oyunu üzerinde çalışıyorlar. İsmi "Gangsters" olan CrySis modunda, oyuncu, mafya organizasyonlarının çevirdiği dolapları çözmeye çalışan Steven Watts’ı canlandıracak. Kahramanın mafyayla savaşırken kullanabileceği bir sürü silah ve bir o kadar da araç mevcut olacak.

         Mod için henüz bir çıkış tarihi yayımlanmadı; fakat yayımlanmadan önce oyun için oynanabilir bir demo kullanıma sunulacak.

TIKLAYINIZ


KAYNAK pcgames.de


Yorumlar 25
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 07:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
Crysis'e mafya modu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×