Crysis'e yeni mod: Crash Bandicoot Return!

Murat Sağlam
Murat Sağlam 17.04.2011 - 16:49
Crysis'in bu dikkat çeken yeni modunu selamlıyoruz.
Oyunseverler Crysis 2 için mod araçlarını bekleyedursunlar, Crysis 1 için yapılan bir mod, Sony'nin eski klasikleşmiş serisi Crash the Bandicoot'u CryEngine 2 ile oynama şansı tanıyor.

Bozosuper93 lakaplı bir mod yapımcısı, CryEngine üzerinde oynayarak, Crysis dünyasında geçen bir Crash Bandicoot oyununa imza atmış. Hala yapım aşamasında olan oyun için de bir tanıtım videosu yayımlamış. İşte Crysis grafikleriyle Crash the Bandicoot Return:

Yorumlar 31
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 21:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
Crysis'e yeni mod: Crash Bandicoot Return!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×