Crysis'i DX 9 destekli multiplayer olarak seyredelim mi?

Crysis'i DX 9 destekli multiplayer olarak seyredelim mi?

Serkan Selim YILDIZ
Serkan Selim YILDIZ 14.07.2010 - 16:46
Crysis'i DX 9 destekli multiplayer olarak seyredelim mi?

Crysis'i DX 9 destekli multiplayer olarak seyredelim mi?

Tüm PC Oyuncuları olarak heyecanla beklediğimiz Crysis'in bilgisayarlarımızı şenlendireceği günler yaklaşırken yeni bilgiler ve görüntüler de gelmeye devam ediyor. PC'de yeni nesil grafikleri ilk kez tecrübe edeceğimiz oyunlardan biri olacak olan Crysis için yeni bir video yayınlandı. Video, DX 10 destekli gelecek Crysis'in DX 9'da da neler yapabileceğini göstermesi açısından çok önemli... Zira yapım, DX 9 desteğinde bile gerçekten güzel bir görüntü kalitesine sahip.

Crysis'i Multiplayer olarak oynarken neler yapabileceğimizi tüm görselliği ile anlatan video'da, "multiplay mod'da" yapabileceğimiz birkaç çarpıcı hareket de yer alıyor. 29.78 MBytes boyutundaki bu videoyu bilgisayarınıza indirip arşivlemek için buraya tıklamanız yeterli. Aynı videoyu buradan da seyredebilirsiniz... İyi seyirler.Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.09.2020 11:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×