Crysis'in 1.1 yaması yayımlandı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 14.07.2010 - 16:32
Crysis'in 1.1 yaması yayımlandı

Crysis'in 1.1 yaması yayımlandı

Crytek, ünlü FPS oyunu "Crysis için" beklenen yamayı nihayet yayımladı. Oyun içerisindeki bir çok hatayı düzelten, araç kullanımına bir kaç düzenleme getiren, SLI ve Crossfire destekli ekran kartlarında performans artışı sağlayan, ayrıca DX9 ve DX10 desteklemelerinde performans artışı sağlayan ve son olarak ise multiplayer özelliklerinde de birkaç düzenlemeye gidilen 140 MB boyutundaki yamayı indirmek için
Crysis'in 1.1 yaması yayımlandı
burayı tıklamanız yeterli.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 16:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
Crysis'in 1.1 yaması yayımlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×