Crysis'nin yeni videosu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 28.06.2010 - 10:43
New York'da işler yolunda değil
Crytek tarafından geliştirilen yeni FPS oyunu Crysis 2 için yeni bir video yayımlandı. Cry Engine 3 ile geliştirilen yapım, görsel olarak gayet iddialı. Bunun yanında 3 boyutlu oynanışa da destek verecek.

   


EA Games'in dağıtımcılığını üstlendiği yapım, yılsonuna doğru PC, PS3 ve X360 platformları için raflarda olacak. Neww York'daki sorun, sadece orayla sınırlı kalmayacaktır, emin olun. İyi seyirler.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2023 19:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
Crysis'nin yeni videosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×