Crystal Dynamics, E3'e yeni Tomb Raider ile girmeyebilir

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 5.06.2014 - 12:30
E3 gelmeden, neler gördük
Geçtiğimiz hafta Crystal Dynamics, E3 için ellerinde çok özel projeleri olduğunu ve duyuru için de oyuncuların sabretmesi gerektiğini belirtmişti. Doğal olarak akıllarda oluşan "yeni Tomb Raider" detayı insanların dilinden düşmemeye başlamıştı ancak bugünden itibaren Tomb Raider hayallarimiz suya düşmüş durumda. Zira gametrailers'ta yeni bir oyunun bilgisinin paylaşılmasına rağmen, aralarında Tomb Raider yer almıyor.

Game Trailers'ın yayımladığı bilgiye göre E3'ye Crystal Dynamics, yeni bir oyun duyurusu yapacak ancak bu Tomb Raider olmayacak. Hatta sitenin yayımladığı diğer bilgi Crystal Dynamics'in, Pandemonium ve the Guardian of Light üzerine odaklanacağı yönünde. Bakalım E3 zamanı Crystal Dynamics, nasıl bir içerikle karşımıza çıkacak?

Crystal Dynamics, E3'e yeni Tomb Raider ile girmeyebilir
Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2022 14:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
Crystal Dynamics, E3'e yeni Tomb Raider ile girmeyebilir

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×