Crytek, Crysis 2 Remastered duyurusuna hazırlanıyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 21.05.2021 - 11:40
Geçtiğimiz yıl ilk oyunun Remastered sürümünü oyuncular ile buluşturan Crytek anlaşılan Crysis 2 Remastered duyurusu için düğmeye basmış durumda.

Geçtiğimiz yıl çıkan ilk oyunundan ardından Crysis 2 Remastered için firma düğmeye basmış durumda. Hatırlarsanız Crysis Remastered duyurusu öncesi neredeyse 4 yıl sonra aktif edilen sosyal medya hesaplarında bazı mesajlar ile karşılaşmış ve sonrasında resmi duyurunun yapıldığına tanıklık etmiştik. Crytek, Crysis 2 Remastered sürümü için yine benzer bir yönteme başvurdu ve sosyal medya hesaplarından oyunun duyurusunu işaret eden bir mesaj yayınladı.

Crysis 2 Remastered her an duyurulabilir

Aslında ilk oyunun Remastered sürümü ile birlikte firmanın zaten tüm seri için benzer bir işleyişe imza atacağı biliniyordu. Daha önce ortaya çıkan bazı belgelerde Crysis 2 Remastered ve Crysis 3 Remastered ifadeleriyle de karşılaşmıştık.

Crytek, Crysis 2 Remastered duyurusuna hazırlanıyor

Bu sefer oyunun sosyal medya hesaplarından direkt olarak 2. oyun ile alakalı bir mesaj paylaşıldı. "They used to call me Prophet" mesajını yayınlayan firma böylelikle resmi duyuruyu yapmasa da 2.oyunun gelmek üzere olduğunun sinyallerini vermiş oldu. "Bana Prophet derlerdi" şeklinde Türkçe'ye çevirebileceğimiz bu mesaj Crysis 2'nin ilk dakikalarında şahit olduğumuz bir diyalogda geçiyordu.

Muhtemelen Crysis 2 Remastered sürümü Ağustos - Eylül gibi piyasaya çıkacaktır diye tahmin ediyoruz. Hatta Crytek'in serinin her oyununu birer yıl aralıklar ile piyasaya çıkaracağını da düşünebiliriz. Sonrasında ise tabi ki tek temennimiz tüm bu Remastered sürümlerinin Crysis 4 için bir hazırlık olması yönünde. Siz ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar 15
MK Okuru
MK Okuru 25.07.2021 21:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.05.2021 19:11
Sacma sapan isler yeni icerik yapsalar onun yerine kolaya kaciyorlar
MK Okuru
MK Okuru 22.05.2021 23:06
Anlamadığınız konu şu crytek 8 yıldır oyun çıkarmıyordu haliyle yeni ve büyük bütçeli oyun yapmak içinde para gerek o yüzden seriyi remastered yaparak para toplamaya çalışıyorlar o yüzden anlayışlı olmak lazım çünkü parasız hiçbir şey olmuyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.05.2021 08:25
saçmalık sömürmeye bakıyorlar iyi ce sanki efsanelenmiş gibi....
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.05.2021 22:40
Bunlar beleşten para toplama çakallıkları
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.05.2021 18:56
Boş işler bunlar. Sağdan soldan mod ekleyip, sözde çıkacak olan remastered versiyonundan daha güzel işler çıkartırım. Nex..s gibi harika siteler mevcut internette.

Bezdik remastered yapımlardan. Remake dese hadi bir ihtimal şans veririm ama remastered milleti kandırmaktan başka bir şey değil.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.05.2021 18:25
crysis 2'nin grafikleri bugünler için bile yeter de artar bile hatta HD modu daha fenaydı. remastered sürümü gereksiz olur
Kalan Karakter : 300 Gönder
Crytek, Crysis 2 Remastered duyurusuna hazırlanıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×