Crytek, Hunt: Showdown için Battle Royale modu düşünüyor

Crytek, Hunt: Showdown için Battle Royale modu düşünüyor

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 9.07.2018 - 13:33
Her yer Battle Royale

Crytek'in geliştirdiği birinci şahıs bakış açısına sahip çevrim içi aksiyon oyunu Hunt Showdown'da bir Battle Royale modu olacak mı?. PvP ve PvE oyun modlarıyla ön plana çıkan oyunda şimdilik bir Battle Royale oyun modu bulunmuyor.  Ancak Hunt: Showdown ürün müdürü Anegelo de Castro ve oyunun bölüm tasarımcısı Chris Auty, battle royale modunun ilerde mümkün olabileceğini belirtti.

Crytek; "İlerde, Hunt: Showdown'da Battle Royal modu olabilir."

Şüphesiz günümüz çevrim içi odaklı oyunların en popüler modlarından biri Battle Royale modu. H1Z1 ile birlikte popülerleşmeye başlayan ardından Playersunknowns Battlegrounds ve Fortnite Battle Royale ile popülerliğinin zirvesine oturan Battle Royale modu, çevrim içi odaklı oyunları etkilemeye devam ediyor. EA ve Activision'un ardından Battle Royale modlarından etkilenen bir diğer firma da Crytek oldu. Hunt: Showdown ürün müdürü Angelo Castro; Hunt: Showdown'ın erken erişimde olduğunu ve değişiklik yapmak için oldukça "esnek" bir oyun olduğunu belirtti. Hunt: Showdown oyuncularının isteklerine göre, oyunlarına yeni ve eşsiz modlar ekleyebileceklerini, Battle Royale'in de gelecekte mümkün olduğunu, ancak bu modun Hunt: Showdown'ın ruhuna uygun olması gerektiğini sözlerine ekledi.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 6.07.2020 04:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bilgekhan
Bilgekhan 10.07.2018 13:05
Yaptığınız oyun bir orjinallik gösteriyor diğer oyunlara göre, yine biraz Left for Dead gibi farklı bir açıdan ayrı mesele ama orjinal olun, kalın. Battle Royale'e girerseniz yok olup gidersiniz, herkes Battle Royale yapıyor bir anlamı yok artık.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.07.2018 17:27
oyun zaten battle royale moduna benzemiyo mu ki
MK Okuru
MK Okuru 9.07.2018 18:01
Diğer firmalar belki 20. oyununu duyuracak, bunların 2 yıldır yaptığı tek oyun Hunt: Showdown. İflasın eşiğine gelmesine hiç şaşırmadım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Manhunt Two
Manhunt Two 9.07.2018 14:21
"Her yer Battle Royale" Bir elin parmaklarını geçmez be ne bu zihin...
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir