Crytek'in yeni oyunu Steam erken erişime geliyor

Crytek'in yeni oyunu Steam erken erişime geliyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 13.10.2017 - 15:16
Hunt: Showdown'ı beklediğimizden erken oynayacağız

E3 2017 fuarında özel sunumuna katıldığımız ve buradan ulaşabileceğiniz videomuzda övgüler dizdiğimiz Hunt: Showdown için bugün oldukça sevindirici bir haber geldi. Crytek yaptığı resmi açıklama ile birlikte Hunt: Showdown'ın Steam erken erişim sistemine geleceğini açıkladı.

PVE dinamiklerinin yanı sıra özellikle son dönemin favori türü olan Battle Royale tarzı bir PVP sistemine de sahip olan Hunt Showdown'ın bu duyurusu ile birlikte oyuna ait yeni bir video da yayınlandı. Konuyla ilgili bir açıklama yapan oyunun yapımcılarından Fatih Özbayram "İyi bir çoklu oyuncu deneyimine sahip oyun yapmak için oyuncu topluluğu temelinde geliştirmenin daha iyi olacağına inanıyoruz. Bu erken erişim sürümü Hunt: Showdown'ı oyunculara en kısa sürede götürmemizi sağlayacak. Alacağımız geri dönüşler oyunu şekillendirmeye devam ederken toplulukla birlikte çalışmamızı da sağlayacak." sözlerini sarfetmiş.

Oyunun kreatif direktörü Magnus Larbrant ise "Oyuna daha fazla kıyafet, yaratık ve avcı ekleyeceğiz. Erken erişim süreci boyunca ayrıca daha fazla oyun modu, daha fazla özellik, craft sistemi ve harita varyasyonları olacak. Hunt'ı her zaman oynamak isteyeceğimiz bir oyun haline getirmek için daha fazla zaman ayırmak istiyoruz" sözleri ile birlikte erken erişim planlarını da bir nevi açıklamış.

Hunt Showdown nasıl bir oyun?

Henüz erken erişim tarihi verilmeyen Hunt Showdown'da haritada yer alan ipuçlarını toplayarak avımıza doğru ilerlemeye çalışıyoruz. İki kişi olarak oynayabileceğimiz yapımda ayrıca haritada yer alan diğer oyunculara karşı da mücadele edeceğiz.

Yorumlar 20
MK Okuru
MK Okuru 5.03.2021 06:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
mezzin31
mezzin31 15.10.2017 12:28
Arkadaslar lutfen bu oyunun orijinalini alalilm destek olalim,emege saygi...
MK Okuru
MK Okuru 23.10.2017 05:17
Hocam oyun online zaten korsanını indirsen online oynayamazsın ki
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2017 09:28
Bence bu oyun çok iyi olacak her seferinde farklı hava şartları ve farklı boss olacak ve bunun üzerine pvp katınca ortaya muhteşem bir oyun deneyimi çıkacak ama optimize yaparlarsa dadından yinmez
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.10.2017 21:49
Neden hiç bir oyun TRailer gibi gelmez.Eksik olan ne --
32 gb ram.SSD 8 Core 4 ghz...8 gb gdr5
ELDEKİ MALZEME
EKSİK OLAN ne...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.10.2017 06:42
Crytek hala cevat yerlinin mi
Kalan Karakter : 300 Gönder
matrix
matrix 14.10.2017 20:40
erken erişim dahi olsa, çok ciddi optimizasyon sıkıntıları olduğunu düşünmemizde haklı sebeplerimiz olduğu aşikar. Şuanda kasmadan bir erken erişim beta, alfa adı herneyse insanlara bunu oynatırlarsa, insanlar bu ne böyle ya deyip kapatır oyunlarını. Crytek yok olup gitsin istemem bu oyun onların son zarı gibi bir şey, ama şuanda o zarı oynamakta çok erken.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×