CS:GO ücretsiz oluyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 15.09.2017 - 17:07
Valve'den radikal karar

PC oyun dünyasının en çok oynanan oyunlarından biri olan ve milyonlar tarafından çılgınlar gibi oynanmaya devam eden Counter Strike: Global Offensive, Valve'in bir numaralı gelir kaynaklarından biri olmaya devam ediyor. Oyuncular tarafından büyük ilgi gören yapım, özellikle oyun içerisindeki kozmetik silah kaplamaları sayesinde yapımcısına adeta para bastırıyor diyebiliriz. Türkiye'de de oldukça geniş bir hayran kitlesine sahip olan Counter Strike: Global Offensive, sürekli olarak yapılan etkinlikler ve güncellemeler ile oyuncularını oyunda tutmaya devam ediyor. 

Bugün ise Counter Strike: Global Offensive için uzak doğudan oyunun hayranlarını gerçekten şaşırtacak yeni bir haber daha geldi . Çin'in büyük oyun dağıtımcılarından Perfect World ile yapılan anlaşma sonrası, Valve Counter Strike: Global Offensive'i çin vatandaşları için ücretsiz bir şekilde oynanabilir hale getirdi. Ancak yine de oyunu satın alınabilir bir şekilde mağazasında tutan Valve, oyunu satın alanları sadece satın alanlar ile oynayabileceği bir match making sistemini de oyuna ekledi. Bu sayede ücretsiz bir şekilde oyunu oynayan oyuncular, para verip satın alanları rahatsız edemeyecek.

Yorumlar 18
MK Okuru
MK Okuru 20.04.2021 16:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.09.2017 21:21
Velkamtu free to play heçkırs
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.09.2017 07:27
Daha bugun m4 howlumu sattim bicaklari sattim biraktim oyunu. Sinir hastasi oldum. Uni 4. Sinifim zaten. Cs go sagliga zarar. Istediginiz kadar prime hesap olun, o wallhack aciliylr; hic acilmazsa round 14-14 ken o wallhack mutlaka aciliyor. --esea ce faceitte denedim parali hileler heryerde aciliyo
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.09.2017 09:26
oyunlar artık 15 dakikayı geçmemeli fazlası zaman kaybı hissi uyandırıyor artık
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.09.2017 02:05
Açıklık olsun diye söylüyorum. Çin'de hile yapmak yürek ister. Çünkü oyunu oynamak için Alipay hesabı gerekiyor. Ki; her insan sadece bir tane Alipay hesabı açabiliyorlar. Dolayısıyla Ban yemek ağır bir suç.
Kalan Karakter : 300 Gönder
CS:GO ücretsiz oluyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×