CSI: Dark Motives mart ayında

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
CSI: Dark Motives mart ayında
Ubisoft firması yeni birinci şahıs görünümlü adventure oyunu olan CSI (Crime Scene Investigation): Dark Motives'in mart ayında piyasalarda olacağını belirtti. Oyun CBS televizyon serilerinden esinlenerek tasarlandı. Oyunda 5 tane davayı suç bölgelerini araştırarak, tanıklarla görüşerek ve çeşitli ekipmanlrı da kullanarak kanıtları analiz ederek çözmeye çalışıyoruz. Oyunda ayrıca televizyon show'u ile aynı seslere, müziklere ve görüntülere de sahip olacak.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 13:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
CSI: Dark Motives mart ayında

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×