Cthulu bizi seneye de bekliyor

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Cthulu bizi seneye de bekliyor
Hip Games firması, Lovecraft'ın hikayelerinden esinlenerek hazırlanan yeni oyunu Call of Cthulhu: Destiny's End'i duyurdu. PC'ler için hazırlanacak oyun, 2006'nın 3. çeyreğinde piyasalarda olacak.

Destiny's End'de, Emily ve Jacob isimli iki karakteri kontrol edeceğiz. Her ikisinin hareketleri de birbirini etkiliyor olacak ve kontrollerini istediğimiz zaman ele alabileceğiz. Bunun yanında, her iki karakteri cooperative modunda da kullanabileceğiz. Call of Cthulhu: Destiny's End, aksiyon ve adventure öğelerini bir arada barındıracak.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 17:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
Cthulu bizi seneye de bekliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×