CTU Marine Sharpshooter geliyor

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
CTU Marine Sharpshooter geliyor
Groove Games firması yeni FPS oyunu olan CTU Marine Sharshooter'ı duyurdu. Oyunda elit bir Amerikan Counter Terror Birimi'ni yönetiyoruz. Takımımız Afganistan çöllerinden, Rusya'ya ulaşıp Güney Pasifik'e geliyor ve amacımız da nükleer bir bombayı etkisiz hale getirmek olacak. Oyunda Barrett M82A1A ve Accuracy International AW gibi seçkin sniper silahları ile kuşanmış olacağız ve oyunda 10 görev ile birlikte 3 tane de zorluk seviyesi olacak. Ayrıca takımıza komutalar da verebileceğimiz oyun Mart ayının başlarında tamamlanmış olacak...
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2023 00:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
CTU Marine Sharpshooter geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×