Cubix: Robots Showdown

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Hile Kodları
Abbey olarak oyunu bitirmek – Ana menüdeki “Extras” seçeneğine gidin.Daha sonra oradan “Cheats” bölümünü seçin ve sırasıyla X, R, X, Y, X, Y, R, L tuşlarına basın.

Conner olarak oyunu bitirmek - Ana menüdeki “Extras” seçeneğine gidin.Daha sonra oradan “Cheats” bölümünü seçin ve sırasıyla X, Y, L, Y, X, Y, L, R tuşlarına basın.

“Construction & Robots” için -  Ana menüdeki “Extras” seçeneğine gidin.Daha sonra oradan “Cheats” bölümünü seçin ve sırasıyla Y, Y, Y, Y, Z, A, R tuşlarına basın.

“Dr. K's Base & Robots” için – Ana menüdeki “Extras” seçeneğine gidin.Daha sonra oradan “Cheats” bölümünü seçin ve sırasıyla Z, A, Y, Y, Y, X, A tuşlarına basın.

“Bubble & Town & Night & Robots” için – Ana menüdeki “Extras” seçeneğine gidin.Daha sonra oradan “Cheats” bölümünü seçin ve sırasıyla Y, L, Y, Y, X, L, Z tuşlarına basın.

“Bubble & Town & Day & Robots” için -  Ana menüdeki “Extras” seçeneğine gidin.Daha sonra oradan “Cheats” bölümünü seçin ve sırasıyla Y, Y, Z, Y, Y, R, L tuşlarına basın.
Cubix: Robots Showdown

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×