Cumhurbaşkanımızın işaret ettiği Vestel ürünlerine zam geldi

Cumhurbaşkanımızın işaret ettiği Vestel ürünlerine zam geldi

Merlin'in Kazani
Merlin'in Kazani 18.08.2018 - 13:33
Vestel ürünlerine zam geldi

Amerika ile yaşanan ekonomik kriz sonrasında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bir açıklama yapmış ve "Onların iPhone'u varsa öbür tarafta Samsung var. Kendi ülkemizde Venüs var, Vestel var" demişti. İşte bu açıklama sonrasında Vestel ürünlerine de döviz artışından kaynaklanan bir zam yapıldığı iddia edildi.

Vestel ürünlerine zam mı geldi?

Cumhurbaşkanı R.T. Erdoğan'ın yapmış olduğu bu açıklama sonrasında ülkemizin dört bir yanından gelen iPhone satış haberleri ya da parçalama haberleriyle de karşılaşmıştık. İşaret edilen Samsung ve Vestel Venüs gibi telefonlara yöneldiğine dair birçok video ve haberle de karşılaştık. Hatta yapılan açıklama sonrasında Vestel'in hisse senetlerinde de gözle görülür bir artış yaşanmıştı.

Bu gelişmeler sonrası ise Vestel'in kur yükselişinden dolayı bayilere bir yazı gönderdiği ve ürünlerine zam yaptığı iddia edildi. Vestel tarafından gönderilen yazıda "Ağustos ayında geçerli olacak ek yüzde 17.5 zamlı Vestel beyaz eşya, ankastre ve diğer beyaz eşya ürünlerine ait revize fiyat listelerini ekte bulabilirsiniz. "Kur artışlarının devam etmesi durumuna göre Cuma günü yeni bir bilgilendirme yapılacaktır, ikinci zamlı listeye geçiş yapılabilecektir." ifadelerine yer verilmiş.

Cumhurbaşkanımızın işaret ettiği Vestel ürünlerine zam geldi

Yorumlar 71
MK Okuru
MK Okuru 21.01.2021 20:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2018 11:44
OHHH canıma degsin, reyisiniz gosterdi kapıyı, surunun sımdı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.08.2018 21:04
al sana milli ve yerli :)) hahaha ne güldüm ama çok saf bir milletiz gerçekten millet sandı ki birşeyler oluyor gerçekten dünyaya hakim olacağız falan diyenler bile var bu nasıl bir cahillik nasıl bir rüyadır uyanın artık :)))
MK Okuru
MK Okuru 11.10.2018 19:32
Sitcom'dan farksız hayatımız. Anlık artış ve düşüşlerle standard bir komediyi yaşıyoruz. Ülke olarak en iyi bildiğimiz iki şey gülmek ve göbek atmak... Her şey makara, her şey komedi malzemesi, her şey eğlence, her şey gülmek için bahane... Çok gülün olur mu? Patlayana kadar da göbecikler atın...
Kalan Karakter : 300 Gönder
Daadsy
Daadsy 20.08.2018 14:20
Yahu içindeki teknolojiler bize ait değilki. Neredeyse kasası dışında hiçbirşey üretmeyen bir ülkesin... Vestel alsan neyazacak gene abd kazanacak. Sen geldiğin günden beri sıkcak para politikasına ve imamhatiplere yapacağın yatırımın ondabirini teknolojiye ve üretime yapaydın bugün bunları konuşuyor olmazdık.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.08.2018 12:48
Vestel ürünleri 2. sınıf zaten. Biz de Arçelik alırız, olur biter.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.08.2018 12:46
Vestel sanki dört dörtlük ürün üretiyor da. Biz de Arçelik alırız, olur biter.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×