Cuphead ekibinin yeni oyun için muazzam fikirleri varmış

Cuphead ekibinin yeni oyun için muazzam fikirleri varmış

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 22.01.2019 - 11:09
Ekibin yeni oyunu nasıl olacak?

2017 yılında çıkan Cuphead, oynanış dinamikleri dışında özellikle tarzı ile dikkat çekmiş ve ekibin büyük bir başarı yakalamasına da vesile olmuştu. 1930'lu yılların çizgi filmlerinden esinlenerek oluşturulan oyunun arkasında bulunan Studio MDHR firması ise yeni oyunları için çoktan kolları sıvamış durumda.

Cuphead ekibinin yeni oyun için muazzam fikirleri varmış

Oyunun yapımcılarından biri olan Maja Moldenhauer, Red Bull ekibi ile bir söyleşi yapmış ve bu söyleşide yeni oyun hakkında oldukça heyecanlı olduklarını dile getirmiş. Yapım aşamasında olan yeni oyun ile ilgili konuşan Moldenhauer "Yaptığımız şeyi gerçekten çok seviyorum ve yeni oyunumuz için oldukça muazzam fikirlerimiz olduğunu söyleyebilirim." sözlerini sarf etmiş.

2013 yılında Cuphead üzerinde çalışmalara başlayan firma, 2017 yılında bu oyunu Microsoft'un da desteği ile çıkartmıştı. Tamamı el çizimlerinden oluşan oyunun 2017'de birçok ödül aldığını da belirtelim.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2020 05:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.01.2019 13:46
umarım çizgisinden sapmaz,bölüm dizaynları falan çok güzeldi çünkü
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×