Cuphead'in Steam'e geleceği belirtiliyor!

Cuphead'in Steam'e geleceği belirtiliyor!

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 5.07.2017 - 16:08
İşte bu güzel haber!
Xbox tarafında eşahsen en çok beklediğim oyunlardan birisi Cuphead olmuştur. Uzun süredir geliştirme aşamasında olan ve nihayet çıkış tarihine geçtiğimiz ay gerçekleşen E3 fuarında kavuşan Cuphead için sevindirici bir haber daha geldi.

Neogaf'da yer alan oyunun başlığına katılan Cuphead yapımcıları "Evet, Cuphead Xbox One ve PCye özel olarak geliştirilen bir yapım. Oyun Steam ve Windows 10 marketi üzerinden satılacak, kısa bir süre sonra ise GoG versiyonu çıkacak." açıklamasında bulunmuşlar. Henüz kesinleşmese de StudioMDHR Entertainment yetkilileri olası bir Mac ve Linux versiyonu üzerinde durduklarını da sözlerine eklemiş.

1930'lu yılların Disney çizgi filmlerinden esinlenerek oluşturulan Cuphead, platform özelliklerinin yanı sıra sıra dışı oynanışıyla da dikkat çeken bir yapım. Oyunun 29 Eylül'de çıkış yapacağını da hatırlatalım.

Cuphead'in Steam'e geleceği belirtiliyor!
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 21:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
ibrahimAvci
ibrahimAvci 6.07.2017 02:46
böyle kaliteli bir oyunu umarım korsana yedirmezler yıllar dır çalışıyor adamlar latform oyunlarını çok seviyorum bu daha çok plkatform ve rpg karışık gidiyor çok sevimliler hakkaten
Kalan Karakter : 300 Gönder
cenkozn
cenkozn 5.07.2017 21:18
Bir oyunun steam sayfası varsa steam e gelecektir zaten. e3 de duyurulan the last night ve ashen de steam e gelecek. Haftalardır istek listemde zaten.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.07.2017 16:11
Yav sizde her babere güzrl diyo ux he
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×