Curiosity bitti, kübün gizemi aydınlandı!

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 26.05.2013 - 21:38
Molyneux yine yaptı yapacağını
Populous, Black & White ve Fable gibi oyunlarla oyun dünyasında efsane statüsüne yükselen Peter Molyneux bir süre önce iOS ve Android üzerinden bir sosyal deneye başlamıştı bildiğiniz gibi. Devasa bir kübün parçalarını dokunarak yok edebildiğiniz bu uygulamada amaç dünya çapında milyonlarca oyuncuyla birlikte kübün merkezine inmekti. Kübün merkezinde ne olacağı konusunda hiçbir açıklamada bulunmayan Molyneux sadece "hayat değiştirici" bir şey olduğunu söylüyordu. En sonunda Edinburgh'lı Bryan Henderson kübün merkezine ulaştı. Ve Molyneux'nün geçmiş tüm sabıkalarının aksine bu sefer haklı olduğu ortaya çıktı. Bryan Henderson, Molyneux'nün yeni tanrı oyunu Godus'ta tüm oyunun tanrısı olacak. Tüm oyuncuların uyacağı kuralları ve değerleri Bryan Henderson yaratacak, oyunu o yönlendirecek ve en ilginç kısmı: Godus'un finanssal başarısından Henderson'da pay alacak. Yani Molyneux ilk defa bir şeyi abartmamış gibi gözüküyor. Bryan Henderson'ın hayatı bundan sonra bir hayli değişecek.


Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 28.06.2022 22:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
Curiosity bitti, kübün gizemi aydınlandı!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×