Cursed Crusade'e yeni video

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 22.06.2011 - 10:06
Babamın babasının Haçlı Seferi
Son zamanların trend olan gizli örgütü Tapınak Şövalyeleri'ni kullanan son oyun       The Cursed Crusade'e Atlus tarafından yen video geldi.

Oyunun kısa hikayesini ve içerisindeki aksiyonu sizlere sunan videoda Eski Dünya'nın temasını da tanıyacağız.

Oyunda dördüncü Haçlı Seferi sırasında Batı Avrupa'da dolaşan iki maceraperestin hikayesini anlatıyor.

Beş bölüm ve 40 görevden oluşan oyunda silah tabanlı bir dövüş sistemi bulunuyor. 90'dan fazla kombo, 130'un üstünde silah çeşidi, co-op modu ve zamanlamaya dayalı karşı saldırı sistemi mevcut.

İyi seyirler.


Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 13:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
Cursed Crusade'e yeni video

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×