Cyberpunk 2077’de Johnny Silverhand eşyaları nerede bulunur?

Adnan Şahin
Adnan Şahin 24.12.2020 - 15:38
Cyberpunk 2077'nin en önemli karakterlerinden biri olan Johnny Silverhand'in sahip olduğu eşyaları oyun içerisinde bulabiliyorsunuz.

Cyberpunk 2077 oynayıp Johnny Silverhand’den etkilenmeyen muhtemelen yoktur. Peki, zamanında Silverhand’in kullandığı eşyaları oyunda bulabileceğinizi söylesek tepkiniz ne olur?

 Johnny Silverhand eşyaları nerede?

Eğer oyundaki her eşyayı bulma takıntınız varsa veya sadece Silverhand’in görünüşüne hayransanız oyun içinde belirli yerlere gizlenmiş eşyaları bulabilirsiniz. Bu ekipmanların bazıları karşınıza otomatik olarak çıkıyorken bazıları da oldukça gizli. Biz de Night City’de geçirdiğiniz vakit boyunca bulabileceğiniz eşyaları sizin için derledik. Gelin hep beraber Johnny Silverhand eşyaları nerelere saklanmış, beraber öğrenelim.

Johnny Silverhand Atleti 

Bu öğeyi Tapeworm ana görevini tamamladıktan sonra ödül olarak alacaksınız.

Johnny Silverhand Gözlükleri 

Bu eşyayı Chippin’ In yan görevi sırasında alacaksınız. Bu görev, Rogue’un yan görevlerini bitirdikten bir süre sonra görev listenize otomatik olarak eklenecek. Eğer bu görevleri henüz yapmadıysanız Johnny’nin gözlükleri için göz atabilirsiniz. 

Cyberpunk 2077’de Johnny Silverhand eşyaları nerede bulunur?

Johnny Silverhand Ceketi

Silverhand’in Samurai ceketi de yine Chippin’In görevi sırasında gözlüklerle beraber alınabilir. 

Cyberpunk 2077’de Johnny Silverhand eşyaları nerede bulunur?

Johnny Silverhand Silahı

Bu silah da -Malorian Arms 3516- yine Chippin’In yan görevi sırasında ödül olarak verilecektir. 

Cyberpunk 2077’de Johnny Silverhand eşyaları nerede bulunur?

Johnny Silverhand Botları

Bu botlar ise Ghost Town ana görevini bitirdikten sonra açılan Family Heirloom Gig’de bulunabilir. Haritadan bularak Charter Hill bölgesine gittiğiniz zaman bölgedeki yapıları kontrol ederek bahsettiğimiz yeri bulabilirsiniz. Family Heirloom‘a görev ile geldiyseniz botlar, aradığınız parça ile aynı dolapta. Eğer ilk gidişinizde almayı unuttuysanız geri dönüp istediğiniz zaman alabilirsiniz. 

Johnny Silverhand Pantolonu 

Muhtemelen aralarındaki en gözden kaçabilecek olan bu pantolon Psychofan Gig’de bulunuyor. Bu gig Heywood’da bulunuyor ve tamamlamak Kerry Eurodyne’nın apartmanına girip Silvehand’in gitarını çalmanız gerekiyor. Gitarın olduğu odanın yanındaki odadaki çantanın içinde ise pantolonları bulabilirsiniz. Eğer pantolonları görev sırasında almazsanız ne yazık ki geri dönüp alamıyorsunuz. Bu yüzden dikkatli olmakta fayda var. 

Cyberpunk 2077’de Johnny Silverhand eşyaları nerede bulunur?

Johnny Silverhand Arabası 

Diğer gözden kaçabilecek öğe ise bir araba. Bu araba da Chippin’In yan görevi sırasında alınıyor fakat bu sefer otomatik değil. Bu arabaya sahip olmak için yapmanız gereken birkaç şey var. 

- Grayson’a silah çekmeyin.

- Eğer Grayson’ı öldürürseniz konteynır anahtarını ölü bedeninden almayı unutmayın. 

Eğer sorulduğunda ‘’Silahı Bırak’’ seçeneğini seçersiniz Grayson size anahtarı verecek. Bir diğer senaryoda ise anahtarı almak için onu öldürmek zorundasınız. Anahtarı aldığınız gibi konteynırı açma görevi belirecektir. Porsche 911 emrinize amade sizi bu konteynırın içinde bekliyor olacak. 

Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 25.06.2022 14:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
f8r7t
f8r7t 3.01.2021 17:51
Acilen TPS gelmeli...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.12.2020 08:22
Merlin acil bir rehber istiyoruz bu oyun için.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.12.2020 14:07
ama glitchleri olmazsa sanat eseri olacak bu oyunu yağpan developerların hakkını yemeyin. MK detaylı haberlerini bekleyen kalabalık bi kitle var teşekkür ederiz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.12.2020 14:06
ayrıca Steamde 220k - 500k arası kişi oynuyor bunu ne zmaan girsem. Kimsenin GTa ile karşılaştırdığı yok, karşılaştıranlar zaten cyberpun kevreninden zerre anlamayan internet trolleri. he Ayrıca night city görsel olrak libertyden daha üstün. Umarım CDPR yöneticileri ağır bi şekkidle cezalandırılır
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.12.2020 14:04
Teşekkür ederiz MK devam etmen çoğu kişiyi mutlu edecektir, bu gereksiz nefreti anlamıyorum, CDPR ağır hata yaptı oyunun çıkış gününde, ama şu haliyle bile, en azından pc de oynayanlar içni güzel bir tecrübe yaşatıyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Cyberpunk 2077’de Johnny Silverhand eşyaları nerede bulunur?

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×