Cyberpunk 2077 fragmanı gizli mesaj içeriyor

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek 9.12.2020 - 12:35
Cyberpunk 2077 için son yayınlanan çıkış fragmanı içerisinde geliştirici ekipten gizli bir mesajı da barındırıyor. Gelin hep birlikte inceleyelim.

Bildiğiniz gibi dün Cyberpunk 2077 çıkış fragmanı haberini sizlerle paylaşmıştık. Yayınlanan bu fragmanda gizli bir mesaj bulundu ve geliştirici ekibin bizimle paylaşmak istediği bazı şeyler olduğu ortaya çıktı. PCGamer'ın dikkatli editörlerinden kaçmayan bu 25. kare görselini de sizlerle paylaşıyoruz.

Cyberpunk 2077 fragmanı gizli mesajı DLC'ler yolda diyor

CD Projekt RED'in yarın çıkacak -hala inanamıyorum- RPG'si Cyberpunk 2077 için bildiğiniz gibi dün çıkış fragmanı yayınlandı. Diğerlerine nazaran oldukça duygusal olduğunu belirttiğimiz bu fragmanda meğer ne gizemler yatıyormuş. Videonun 2:05 kısmına gelindiğinde ekranda beliren glitch efekti arkasında da bir geliştirici notu barındırıyor.

"Cyberpunk 2077 için bekleyiş neredeyse bitti. Oldukça uzun bir yolculuktu ve her şeyden önce, bu yolda bizimle birlikte olduğunuz için hepinize teşekkür etmek istiyoruz. Oyun için makul miktarda beklenti olduğunu biliyoruz ve çok yakında buna değip değmediğine karar verebileceksiniz.

Çıkış günü her zaman heyecanlı olmakla beraber sinir bozucudur. Özellikle de bu geliştirdiğimiz 'The Witcher' başlığında olmayan ilk oyun olunca. Oyunu oynadığınızda düşüneceklerinizi görmek için endişeli olmadığımızı söylersek yalan söylemiş oluruz. Bu çıkış fragmanıyla düğmeye basmaya ve Cyberpunk 2077'nin bizden çıkıp sizin olmasını görmeye hazırız. Şimdiye kadarki en sürükleyici dünyamızı yaratmak için yola çıktık ve ortaya çıkarmanızı bekleyen hikayelerin ve Night City'de geçirdiğiniz süre boyunca kuracağınız ilişkilerin epeyce size bağlı kalacağına inanıyoruz.

Cyberpunk 2077 fragmanı gizli mesaj içeriyor

Daha önce genişlemelerin geleceğinden bahsetmiştik ve henüz belirli konuları konuşmaya hazır değiliz. 'Hearts of Stone & Blood and Wine' konusundaki çalışmalarımızdan çok şey öğrendiğimizi söyleyebiliriz. Planlı genişletmelerimiz sizi Cyberpunk 2077 dünyasının daha da derinlerine götürecek ve size kısa sürede unutmayacağınız etkileyici anlatılar aracılığıyla yapabileceğiniz önemli seçimler sunacak.

Oraya varmadan önce, 2021'in başlarında ücretsiz DLC programımızı başlatacağız. The Witcher 3'te olduğu gibi, bir dizi ücretsiz DLC paketinin Night City'ye ulaşmaya başlamasını ve hatta enjekte edecek bir sürü harika şey bırakmasını bekleyin. karanlık geleceğin dünyasına daha fazla hayat. Umarız onları dört gözle bekliyorsunuz!"

Cyberpunk 2077 fragmanı işte içerisinde bu mesajı barındırıyordu. Zaten geleceğini bildiğimiz Cyberpunk 2077 ücretsiz DLC'leri önümüzdeki yılın başında yayınlanacak. Tıpkı Witcher 3'te olduğu gibi oyunun çıkışından sonra bir dizi ücretsiz DLC bizi bekliyor.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 28.10.2021 22:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.12.2020 23:41
o ayrıntıyı nasıl farkettiniz sabahtandır bakıyorum göremiyorum
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.12.2020 12:54
Oyunun 2 büyük dlc'si olacak, bunlar ve ana hikaye toplam 110 saat tutacak. Yan görevler hariç ki oyunda aslında yan görev yok, hepsi ana görev ve tekrar etmeyen yapıda, oyunun sonunu etkileyen görevler bunlar da.
MK Okuru
MK Okuru 9.12.2020 20:46
1 defa bitirim. Lakin, sen daha bir kere bile bitiremedin. Haddini bil ve Real abine saygı göster ki sevgi göresin!
MK Okuru
MK Okuru 9.12.2020 13:22
4 kere bitirdi geldi yorum yapıyor aha dayıya sor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.12.2020 13:40
İncelemeler hep 50 saat falan diyor mutlaka DLC ile bir şeyler ekleyeceklerdir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Cyberpunk 2077 fragmanı gizli mesaj içeriyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×