Cyberpunk 2077 genişleme paketi gelecek yıl geliyor

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 15.04.2022 - 01:40
CD Projekt Red'in çok konuşulan oyunu genişliyor. Cyberpunk 2077 genişleme paketi 2023 yılında gelecek ve sonrasında da genişlemeye devam edecek.

CD Projekt Red Cyberpunk 2077 için yaptığı yatırımlara devam ediyor. Erken çıkmasından ötürü bir çok hatası da bulunan yapım, zaman içinde düzeltilip geliştirilse de "ilk imaj önemlidir" sözünün harika bir örneği oldu. Firma, Cyberpunk 2077 genişleme paketi çıkış tarihi için önümüzdeki yılı işaret ediyor.

Cyberpunk 2077 genişleme paketi çıkış tarihi olarak 2023 belirlendi

Bugün yazdığımız haberimizde, Cyberpunk 2077'nin satışlarının düşük olduğunu belirtmiştik. Ancak buna rağmen firma yapımdan hala çok ümitli ve daha önce duyurulan ücretli DLC paketinin üzerinde çalışmalarına devam ettiğini, önümüzdeki yıl içinde çıkacağını duyurdu.

Cyberpunk 2077 genişleme paketi, oyuna yeni bir hikaye getireceğini belirten yapımcılar, bilgileri Youtube üzerinden yayınladıkları bir video ile duyurdular. Videoyu aşağıda izleyebilirsiniz. (Alt yazıları açmayı unutmayın)

CD Projekt başkan yardımcısı ve baş finans sorumlusu Piotr Nielubowicz, geliştiricinin son güncellemesi için yayınladığı videoda, stüdyonun zorlu oyun için "daha fazla DLC" üzerinde çalıştığını doğruladı. Nielubowicz daha fazla ayrıntı vermese de, Cyberpunk 2077'nin geçen Ağustos ayında gelen sınırlı sayıdaki ücretsiz DLC'leri, iki ceket ve yeni bir araçtan oluşan pek de önemli olmayan eklentiler idi.

Cyberpunk 2077 genişleme paketi gelecek yıl geliyor

Nielubowicz, stüdyonun Cyberpunk 2077'nin "uzun vadeli potansiyeline" inandığını ve şu anda 2020'nin sonundaki lansmanından bu yana 18 milyondan fazla kopya sattığı söylenen Cyberpunk 2077'ye inandığını da sözlerine ekledi.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 26.03.2023 15:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.04.2022 12:40
20 yi bulur birkaç aya ve 20 milyon iyi bir sayı bunun neresi düşük
Kalan Karakter : 300 Gönder
Cyberpunk 2077 genişleme paketi gelecek yıl geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×