Cyberpunk 2077 karakter oluşturma nasıl?

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 9.12.2020 - 14:08
Cyberpunk 2077'nin karakter oluşturma ekranı oldukça detaylı bir şekilde tasarlanmış. Bu videomuzda oyunun karakter oluşturma özelliklerine bakıyoruz.

Cyberpunk 2077 karakter oluşturma konusunda detaylı özellikleri bünyesinde barındırıyor. Karakterin cinsiyeti dışında birçok özelliğine müdahale edebiliyorsunuz. Bu videomuzda da oyunun karakter oluşturma kısmına göz atacağız.

Cyberpunk 2077 karakter oluşturma

Oyunda özgeçmiş seçimini yaptıktan sonra karakter oluşturma ve yetenek puanı seçimleri ile karşılaşıyoruz. Karakter oluşturma kısmında öncelikle kadın ve erkek seçimlerine yer verilmiş. Sonrasında CD Projekt Red ekibinin sunmuş olduğu üç hazır karakterden birini ya da random karakter yaratma seçimini kullanabiliyorsunuz. Tabi kaşına, gözüne, tırnağına ya da kulağındaki küpeye bile ben karar veririm derseniz oldukça detaylı bir karakter oluşturma seçeneğine de yer verilmiş. Saç tipi, ağız, burun gibi klasik seçimlerin yanı sıra diş, dövme, yara izleri gibi geniş bir yelpaze sizi bekliyor. Bu seçenekler ile gerçekten de çok farklı karakterler oluşturmak mümkün.

Buradaki en ilginç seçenek ise genital kısımda karşımıza çıkıyor. Vajina, penis seçimi dışında penis boyunu sünnetli ya da sünnetsiz olmasına kadar her detaya yer verilmiş. Öyle ki kadın bir karakter seçtiğinizde ona penis, erkek bir karakter seçtiğinizde ise ona vajina bile ekleyebiliyorsunuz. Yani Cyberpunk 2077'de birçok cinsel kimliğin bulunması oyundaki karakter oluşturma kısmına da yansımış.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2021 00:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.12.2020 14:04
Karakter oluşturmanın da hiç bir halta yaramadığını kendimiz test edip gördük. Üç hikayede 20-30 dakika sonrası hop aynı yere bağlanıp devam ediyor.. Sorsan özelleştirme işte. Oyun boyunca da (evet ana ve yan görevlerin tamamını yaptım misc olanlar kaldı) taş çatlasa 20 diyalog var geçmişini dediğin
Kalan Karakter : 300 Gönder
System32
System32 9.12.2020 15:16
hadi büyük olsun abi :)))
Kalan Karakter : 300 Gönder
Cyberpunk 2077 karakter oluşturma nasıl?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×