Cyberpunk 2077 Patch 1.2 için yeni açıklama geldi

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek 24.02.2021 - 23:29
Cyberpunk 2077 geliştiricisi CD Projekt RED, sözünü verdiği ikinci büyük güncelleme Patch 1.2 için yeni bir açıklama yaptı. Haberler iyi değil...

Bu aralar gündemden düşmüş olsa da oyuncular hala Cyberpunk 2077 Patch 1.2 güncellemesini bekliyor. CD Projekt RED'in sözünü verdiği ikinci büyük güncelleme olarak karşımıza çıkacak yama, ilk güncellemedeki fiyaskodan sonra beklentileri düşürmüştü. Şimdi ise Twitter üzerinden yapılan bir açıklama ile şirket mevcut durumlarına atıfta bulunarak, yamanın biraz daha beklemek durumunda olduğunu söylüyor.

Cyberpunk 2077 Patch 1.2 Mart ayının ikinci yarısından sonra yayınlanacak

CD Projekt RED, yeni oyunu ile birlikte kazandığı kötü şöhreti üzerinden atmak için uğraşırken, bir de siber saldırı ile karşı karşıya kalmıştı. Oyuncuların internet geyiği haline getirdiği oyunlarını toparlamaya çalışırken, yatırımcıların davalarıyla uğraşmak yetmezmiş gibi, bir de siber saldırı sonucu şirketin önemli verileri çalınmıştı. Bütün bunlar üst üste gelince, söz verilen ilk büyük yamanın yarattığı hayal kırıklığı da oyuncuları hayli öfkelendirmişti. Ben de oyundan nasibini alan oyunculardan biri olarak, hala Cyberpunk 2077 Patch 1.2 için bekleyenlerdenim. Tabi beklenti oldukça düşük, sadece "Acaba ne yapacaklar, ne yapabilirler ki?" diye bekliyoruz işte...

Bugün ise Twitter üzerinden yaptıkları bir açıklamayla, yeni yamanın hedeflenen tarihten daha geç yayınlanacağını duyurdular. Mazeretleri ise şirketin bilişim teknolojileri bölümüne yapılan siber saldırı. Açıklamada "Cyberpunk 2077 için Patch 1.2'yi sunmayı çok istesek de, stüdyonun BT altyapısına yapılan son siber saldırı bunun ne yazık ki şimdi olamayacağı anlamına geliyor. Biraz daha zamana ihtiyacımız var" ifadelerine yer verdiler.

Cyberpunk 2077 Patch 1.2 için yeni açıklama geldi

Devamında ise yeni güncelleme ile ilgili hedeflerinin, öncekilerin çok ötesinde olduğunu söylüyorlar. "Patch 1.2 hedefimiz, önceki güncellemelerin hepsinin ötesine geçiyor. Çok sayıda genel kalite iyileştirmesi ve düzeltmesi üzerinde çalışıyoruz ve bunu elde ettiğimizden emin olmak için hala yapmamız gereken işler var. Bunu göz önünde bulundurarak, Mart ayının ikinci yarısında yayınlamayı hedefliyoruz" diyerek güncellemenin yaklaşık bir ay kadar ertelendiği haberini verdiler.

Beklentisi zaten düşmüş olan kullanıcılardan farklı şekilde tepkiler aldılar. Kendileri de durumu "Paylaşmaktan hoşlandığımız haberler değil, ancak bu güncellemeyi düzgün bir şekilde yayınladığımızdan emin olmak istiyoruz" şeklinde özetliyor zaten. Başlarına gelen, pişmiş tavuğun başına geldi mi? Orası gerçekten muamma. Fakat oyunun an itibariyle durumu "Düzeltilmesi gereken çok şey var" demenin de çok ötesinde. Sizler de görüşlerinizi yorumlarda paylaşabilirsiniz.

Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 17:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.03.2021 23:16
He siber saldırı olmasa zaten kesin marta sarkmayacaktı :D şaka bi yana, ne kadar sarkarsa sarksın da oyun güzel olsun bari artık oynayabilelim, gtx 1050+i7 9750h kaldırmaz diye yüklemiyorum geliştirmelerini bekliyorum optimizasyonu
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.02.2021 00:32
Yatsın kalsın The Witcher 3 dua etsin, tapınsın yada ne yaparlarsa yapsınlar. Bu berbat oyun faciasından sonra firma hala ayakta ve oyun bu hype ile 10 milyon üsttü satmış ise tüm kredi Geralt karakteri içindir..
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2021 15:03
Öyle zaten, yoksa bin kere batardı. Bizde bunları bi halt sanıp pre-order yapmıştık. Daha yaptığı ve çıkardığı hiç bir oyuna 5 kuruş para vermem. Bildiğin nitelikli dolandırıcılık yaptılar 2077 ile.
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2021 01:19
Bu oyun witcher 3 den 10 kat daha güzeldi
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.02.2021 18:54
çıkartacağız dedikleri witcher 3 remastered sürümü de güme gitti desenize.
Kalan Karakter : 300 Gönder
cemakturk
cemakturk 25.02.2021 15:26
Witcher 3 ile kendilerine aşırı öz güven gelmiş olacak ki, ortaya bu rezalet çıktı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.02.2021 10:18
1. Yamayı yayınladıkları anda ortada hack vs yoktu. Yine de vasat bir güncellemeydi. Cp77 te teşekkür ediyorum, bir daha hiçbir oyunu ön siparişte almayacağım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Cyberpunk 2077 Patch 1.2 için yeni açıklama geldi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×