Cyberpunk 2077'nin şehri Minecraft'ta yapılıyor

Furkan Güler
Furkan Güler 17.12.2019 - 14:46
Büyük emek var.

PC kanadında oyun dünyasının en çok ve en hızlı satan oyun ünvanına erişen Minecraft, bu başarısıyla Diablo serisini gölgesinde bırakmıştı. Bu denli büyük bir oyuncu kitlesine hitap eden yapımın kitlesi de büyük işlerin altından kalkabiliyor. Minecraft tutkunları, bu kez ilginç bir projeye girişmiş durumda. Ortaya çıkan yeni videoya göre Cyberpunk 2077'nin şehri Night City, Minecraft'ta tekrar hayat bulacak. Belirtilene göre Minecraft tutkunlarının giriştiği bu proje, Night City'nin replikası olmayacak. Genel olarak Night City'e benzeyecek olan bu Minecraft şehrinin dizayn anlamında büyük oranda Cyberpunk 2077'den esin alınacağı belirtiliyor. Oldukça ışıklı bir yapıda olan şehrin içerisinde eğer isterseniz dolaşabilirsiniz.

Cyberpunk 2077'nin şehri Minecraft'ta yapılıyor

25 Aralık'ta ücretsiz olarak yayınlanan bu Minecraft haritası, şimdiden azımsanmayacak bir oyuncu kitlesinin merakını çekmeyi başardı. Geçtiğimiz dönemlerde RTX desteğine de kavuşan Minecraft'ın grafikleri müthiş olabiliyor. Işık kalitesini yükselten RTX desteği, oyundaki yansımaları başka bir boyuta taşıyabiliyor. 2020'nin en çok beklenen oyunlarından bir tanesi olan Cyberpunk 2070, bakalım daha başka hangi kitleleri etkileyecek?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2022 00:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
Cyberpunk 2077'nin şehri Minecraft'ta yapılıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×