Cyberpunk 2077'nin şehri Minecraft'ta yapılıyor

Furkan Güler
Furkan Güler 17.12.2019 - 14:46
Büyük emek var.

PC kanadında oyun dünyasının en çok ve en hızlı satan oyun ünvanına erişen Minecraft, bu başarısıyla Diablo serisini gölgesinde bırakmıştı. Bu denli büyük bir oyuncu kitlesine hitap eden yapımın kitlesi de büyük işlerin altından kalkabiliyor. Minecraft tutkunları, bu kez ilginç bir projeye girişmiş durumda. Ortaya çıkan yeni videoya göre Cyberpunk 2077'nin şehri Night City, Minecraft'ta tekrar hayat bulacak. Belirtilene göre Minecraft tutkunlarının giriştiği bu proje, Night City'nin replikası olmayacak. Genel olarak Night City'e benzeyecek olan bu Minecraft şehrinin dizayn anlamında büyük oranda Cyberpunk 2077'den esin alınacağı belirtiliyor. Oldukça ışıklı bir yapıda olan şehrin içerisinde eğer isterseniz dolaşabilirsiniz.

Cyberpunk 2077'nin şehri Minecraft'ta yapılıyor

25 Aralık'ta ücretsiz olarak yayınlanan bu Minecraft haritası, şimdiden azımsanmayacak bir oyuncu kitlesinin merakını çekmeyi başardı. Geçtiğimiz dönemlerde RTX desteğine de kavuşan Minecraft'ın grafikleri müthiş olabiliyor. Işık kalitesini yükselten RTX desteği, oyundaki yansımaları başka bir boyuta taşıyabiliyor. 2020'nin en çok beklenen oyunlarından bir tanesi olan Cyberpunk 2070, bakalım daha başka hangi kitleleri etkileyecek?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 03:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
Cyberpunk 2077'nin şehri Minecraft'ta yapılıyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×