Cyberpunk 2077'nin yeni videosu ne zaman yayınlanacak?

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 22.08.2019 - 16:47
Cd Projekt Red ekibinden açıklama geldi

Gamescom 2019 fuarında kısa bir teaser ve ekran görüntüleri yayınlanan Cyberpunk 2077'nin oynanış videosu ile ilgili yeni bir açıklama geldi. CD Projekt Red yetkilileri oyunun merakla beklenen yeni videosu için yeni bir tarih verdi.

Cyberpunk 2077'nin yeni videosu 30 Ağustos'ta geliyor

Hatırlarsanız E3 2019 fuarında yaklaşık 1 saat uzunluğunda bir oynanış videosu kapalı kapılar arkasında yayınlanmıştı. Bizim de E3 fuarında görme şansına eriştiğimiz ve neler olduğunu yorumladığımız bu video Gamescom 2019 fuarına katılanlara da gösteriliyor. CD Projekt Red her ne kadar bu video için daha önce PAX fuarını işaret etse de planlarda ufak bir değişikliğe gidildiğini açıkladı. 

Firmanın açıklamasına göre PAX fuarı için planlanan panel iptal edilmiş durumda. Bunun yerine CD Projekt Red'in 30 Ağustos'ta Varşova'da bir sunum düzenleyeceği ve bu sunumda yeni oynanış videosuna yer verileceği belirtilmiş. İlginç olan nokta ise bu videonun yaklaşık 1 saat değil, 15 dakika civarında olacağı yönünde. Bu özel sunumun hem Twitch hem de Mixer üzerinden yayınlanacağını da belirtelim.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 30.06.2022 22:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
Symth
Symth 22.08.2019 23:11
Güzel oldu bu. PAX etkinliğine kadar beklememiz gerekmeyecek yeni video için.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Cyberpunk 2077'nin yeni videosu ne zaman yayınlanacak?

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×