Cyrstal CG, CryENGINE 3'ün haklarını alıyor

Cyrstal CG, CryENGINE 3'ün haklarını alıyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 28.11.2011 - 13:55
Crytek'in motoru yayılıyor
Crytek GmbH (Crytek), dünya çapında bir dijital görüntü servis sağlayıcısı olan Cyristal CG ile CryENGINE 3 için bugün bir anlaşma imzaladığını duyurdu. Crystal CG, 3D dijital görüntüleme teknolojileri üzerine
özelleştirilmiş çözümler sunuyor ayrıca çeşitli görsel iletişim projelerinin yanısıra "Büyük 2008 Pekin Olimpiyatları'nın açılış töreni" ve 'Londra 2012 Olimpiyatları maskotu reklam filmi" gibi birçok tanınmış proje üzerinde de çalışıyor. Crystal CG ise gelecekteki projelerinde, üretim değerlerini geliştirip kısa zamanda daha iyi sonuçlara ulaşmak için CryEngine 3'ü kullanmayı hedefliyor.

Cyrstal CG, CryENGINE 3'ün haklarını alıyor
Crystal CG Ar-Ge Departmanı Yöneticisi Chai Kefu, dünyanın önde gelen birinci sınıf dijital görsel çözüm sağlayıcısı olmayı amaçladıklarını bu nedenle Crytek görselleştirme çözümünün esneklik ve verimlilik için ihtiyaçlarına uygun olduğunu belirtirken, CryENGINE Global İş Geliştirme Direktörü Carl Jones da CryENGINE 3 ile çalışmaların mükemmel gittiğini, hem parlak görseller hem de düzgün bir iş akışı sağladıklarını söyledi.

- Basın Bülteni
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 14.07.2020 10:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir