D&D: Honor Among Thieves yeni fragman geldi

Tunay Şahin
Tunay Şahin 23.01.2023 - 19:20
Yeni D&D: Dungeons & Dragons: Hırsızlar Arasında Onur için yeni fragman geldi. Eğlenceli konu işleyişi ve ünlü oyuncuları ile ilginizi çekecek.

Chris Pine, Michelle Rodriguez, Hugh Grant gibi birçok ünlünün rol aldığı Dungeons & Dragons: Hırsızlar Arasında Onur filmi için yepyeni bir fragman yayınlandı. 31 Mart'ta yayına girecek olan filmin yeni fragmanı oldukça eğlenceli görünüyor.

Yeni D&D: Honor Among Thieves fragmanı yayınlandı

Fragmanda ilk dikkatimizi çeken kullanılan efektlerin oldukça kaliteli ve gerçekçi gözüküyor olması. Daha önce izlediğimiz D&D filmlerinde bu kadar özenli çalışmalar yapılmadığı için, inandırıcılıktan uzak olan filmler izleyicileri de çekememişti. Ancak bu film ile şeytanın bacağı kırılacak gibi görünüyor.

Filmde bir hırsız ve maceracılardan oluşan bir grup, kayıp bir kutsal emaneti geri almak için destansı bir maceraya atılır, ancak yanlış insanlarla karşılaştıklarında işler tehlikeli bir şekilde ters gidecektir.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 03:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2023 13:30
ilk D&D filmini izlemiştim 2000'lerde adamlar Beholder'a arkadan taş atıyorlardı dikkatini dağıtmak için. Beholder INT +18, WIS +17 yuh yani :)
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2023 20:34
büyüyü tozla yapıyorlardı yanlış hatırlamıyorsam, rezalet bir filmdi, yeni trailer eğlenceli duruyor ama Wizard of the Coast a zerre güvenim kalmadı, sadece paraya odaklılar kaliteyi önemsemiyorlar (HASBRO onları satın aldıklarından beri)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2023 13:23
Bu filmin akibeti 2000 yapımı Dungeons & Dragons'a benzer olacak gibi geliyor bana. O filmde de dönemine göre iyi Cgi vardı, Jeremy Irons müthişti ama ona rağmen rezalet bir film çıkmıştı ortaya. D&D fanservice gibi bu film de ama atmosfer, cgi vs herşey çok çocuksu duruyor umarım yanılırım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
D&D: Honor Among Thieves yeni fragman geldi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×