D-Day 1944 ile Avrupa çıkartması

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
D-Day 1944 ile Avrupa çıkartması
GMX Media firması, Combat Flight Simulator 3 için hazırlanan yeni add-on oyunu, D-Day 1944: Invasion Of Europe'u duyurdu. D-Day 1944, Microsoft'un Combat Flight Simulator serisine yeni öğeler ekliyor. Yeni uçaklar, askerler, sesler, üsler, pilotlar; bunların yanında yeni devletler olarak da Kanada, Yeni Zelanda ve Avustralya'yı görebileceğiz. Görevlerin geneli, 2. Dünya Savaşı'nda, D-Day ile ilgili görevler olacaklar. Silahlar ve haritalar, 1944 yılındaki şekilleri ile birebir aktarılacaklar. Hasar modellemeleri de gerçekçi bir biçimde hazırlanıyor. Dynamic Campaign'in yanında 4 tane de lineer campaign şeklinde oynayabileceğiz. Lineer campaign kısmında Amerika, Büyük Britanya, Kanada ve Yeni Zelanda devletlerinden birini seçip, 30 görev boyunca başarılı olmaya çalışacağız. Dynamic Campaign şeklinde oynamayı tercih edersek, 86 günlük bir görev macerasına atılıyoruz ki genelde her gün başına 3 görev yapmamız isteniyor. D-Day 1944: Invasion Of Europe, önümüzdeki aydan itibaren piyasalarda olacak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.07.2021 16:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
D-Day 1944 ile Avrupa çıkartması

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×