D-Day 1944 ile Avrupa çıkartması

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
D-Day 1944 ile Avrupa çıkartması
GMX Media firması, Combat Flight Simulator 3 için hazırlanan yeni add-on oyunu, D-Day 1944: Invasion Of Europe'u duyurdu. D-Day 1944, Microsoft'un Combat Flight Simulator serisine yeni öğeler ekliyor. Yeni uçaklar, askerler, sesler, üsler, pilotlar; bunların yanında yeni devletler olarak da Kanada, Yeni Zelanda ve Avustralya'yı görebileceğiz. Görevlerin geneli, 2. Dünya Savaşı'nda, D-Day ile ilgili görevler olacaklar. Silahlar ve haritalar, 1944 yılındaki şekilleri ile birebir aktarılacaklar. Hasar modellemeleri de gerçekçi bir biçimde hazırlanıyor. Dynamic Campaign'in yanında 4 tane de lineer campaign şeklinde oynayabileceğiz. Lineer campaign kısmında Amerika, Büyük Britanya, Kanada ve Yeni Zelanda devletlerinden birini seçip, 30 görev boyunca başarılı olmaya çalışacağız. Dynamic Campaign şeklinde oynamayı tercih edersek, 86 günlük bir görev macerasına atılıyoruz ki genelde her gün başına 3 görev yapmamız isteniyor. D-Day 1944: Invasion Of Europe, önümüzdeki aydan itibaren piyasalarda olacak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 18:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
D-Day 1944 ile Avrupa çıkartması

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×