D&R ve TIGLON’dan karne hediyesi

D&R ve TIGLON’dan karne hediyesi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
D&R ve TIGLON’dan karne hediyesi
Okulların kapanmasıyla birlikte oyun severleri D&R mağazalarında çok güzel bir sürpriz bekliyor. Tiglon’un 100 TL değerindeki oyunlarından satın alan her müşteriye SPLINTER CELL: DOUBLE AGENT (PS3) hediye edilecek.

Tüm oyun formatlarında (PS3, PS2, PSP, PC ve Wii gibi...) yer alan Tiglon ürünlerinden alan müşteriler, toplamı 100 TL olan alışverişlerinin karşılığında SC: DOUBLE AGENT (PS3) oyununu kazanacaklar.

D&R ve TIGLON’dan karne hediyesi


Müşteriler, toplam değeri 100 TL olan bir adet veya toplamı 100 TL tutan birden fazla oyun satın alarak hediye oyunu kazanma hakkına sahip olabilecekler.

Kampanya, 13 Haziran Cumartesi günü başlarken, tüm karne dönemi boyunca (Haziran sonuna kadar) geçerli olacak. Ayrıca kampanyanın geçerli olacağı mağazalar aşağıdaki gibidir:

ANKARA PANORA
CAPITOL
SUADİYE
CEVAHİR 2
KANYON
İSTİNYE PARK
İZMİR BORNOVA
SUADİYE
ETİLER
ANKARA CEPA


Splinter Cell serilerinin popüler karakteri Sam Fisher, sizleri oyun dünyasının kapılarını aralamanız için D&R mağazalarına çağırıyor!
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2021 12:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×