D2: LoD v1.09 FSGS Server Bağlantı Prokolü

İzzet Berkay Karamanderesi
İzzet Berkay Karamanderesi 3.06.2010 - 12:31
Diablo v1.09 yamasının bir açığı ortaya çıktı.
Blizzard’ın son çıkardığı v1.09 Patch’nin bir açığı daha ortaya çıkmış oldu. Bu açık sayesinde yeni Patch çıkana kadar kopya oyun sahipleri oyunu hem CD’siz hemde internet’in en ünlü bedava oyun serverlarından biri olan FSGS üzerinden oynayabiliyorlar. İhtiyacınız olan malzeme şu şekilde sıralanabilir:
 • Diablo II CD’si
 • LOD CD’si

  LOD’un v1.09 Patch’i ve Crack’i (Çeşitli Crack siteleri veya arama motorları, hiç olmadı Türk Diablo II Clanları’nın web sitelerinden temin edebilirsiniz)

  FSGS Connect v4.2 Bağlantı Programı (www.fsgs.net ten edinebilirsiniz) Şimdi yapacağınız ilk şey Diablo II’yu Multi Play Instal edip LOD’u hiçbir crack kurmadan üzerine kurmak. LOD’u da kurunca v1.09 Patch’ini uygulayın ama hiçbir Crack kullanmayın (CD’deki Razor.exe ve diğer Crackleri kastediyorum). Şimdi internet’ten veya arkadaşlarınızdan aldığınız LOD’un no CD Crack’ini uygulayın. Arkasından FSGS Connect v4.2’yi kurun. Crack’li dosyanın *.exe dosyası her ne isimde ise onu Diablo II.exe olarak değiştirin. Ne olur ne olmaz diye de orijinal Diablo II.exe dosyanızı başka bir isim ile saklayın. Şimdi FSGS Connect programını çalıştırıp oyuna girin. Battle.net seçeneğinden server’a bağlanın. Buradan kendinize yeni bir account alın. Account alma işlemi bitip server’a bağlanırken takılma olursa “ESC” tuşu ile işlemi iptal edin. Other MultiPlay seçeneğindeki “Open Battle.net” seçeneği ile evde oynadığınız Open Karakter ile de bu server yerli ve yabancı oyuncular ile oynayabilirsiniz. Battle.net e girerseniz Closed Server’dan sadece burada oynayabileceğiniz değerli bir Closed Karakteriniz olur. İşte hepsi bu!
 • Yorumlar
  MK Okuru
  MK Okuru 6.12.2022 12:48
  Kalan Karakter : 300 Gönder
  D2: LoD v1.09 FSGS Server Bağlantı Prokolü

  İlginizi Çekebilir
  Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

  Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

  Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

  Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

  Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

  ×