Daed Space 2'den yepyeni video

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 26.11.2010 - 14:27
Evolution of Isaac
EA'in korku oyunu Dead Space 2, artık yapım aşamasının sonlarına geliniyor. Çıkış tarihi yaklaştıkça oyunla ilgili yeni videolar da yayınlanıyor. İlk oyunu oynayanların en önemli beklentisi korku öğelerinin ağırlıkta olması. Birçok korku oyunu zamanla aksiyona kayınca eski hayranlarını hayal kırıklığına uğratmıştı. Umarız aynı olay Dead Space 2'nin başına gelmez.


Not: YouTube videosudur.İzlemek için tıklayın.
Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 05:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
Daed Space 2'den yepyeni video

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×