Daha çok Skyrim yaması göreceğiz

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 2.12.2011 - 12:37
Bethesda bu işi düzeltecek, inanın!
Bethesda'nın resmi olmayan resmi bloğunda yazdığına göre yeni çıkan yamanın yamanması için yeni bir yama daha çıkacak.

Bu tarzda karışık bir durumun içine düşen Skyrim'in 1.2 yaması bu haftanın başında yayımlanmıştı. Pek çok sorunu düzelteceğine inanılan yama maalesef bazı sorunları çözemediği gibi yeni sorunlar da ekledi. Bunun üzerine Bethesda konu hakkında bilgi sundu:

Daha çok Skyrim yaması göreceğiz
"Büyük olasılıkla önce PC'ye sonra PS3 ve Xbox 360'a önümüzdeki hafta içinde yeni yama çıkacak. Diğer sorunların yanı sıra yeni oluşan magic resistance'ın yanlış hesaplanma sorunu ve ejderhanın geri geri uçması gibi hatalar da giderilecek. Güncelleme çıktıktan sonra sizlerle tam bilgileri paylaşacağız."

Bunun yanında firma yılbaşından sonra düzenli olarak güncellemeler yayınlayacaklarını, bunların içinde tüm oyuna etki eden veya sadece oynanışa değinecek güncellemeler olacağını belirtti.

"Bu tarz güncellemelerden fazlaca yapmayı planlıyoruz, bir iki tane değil. Genel olarak güncellemelerin PC ve Steam'e beklenenden daha erken düştüğünü ve sıkça geldiğini görebilirsiniz. Konsollar ise üreticileri tarafından sertifikalandırılacağı için biraz daha geç çıkacak."

"Bunun devasa bir oyun olduğunu hepimiz biliyoruz ve hepinizin farklı tecrübeler yaşadığının farkındayız. Olabildiğince çok kişi için oyunu her geçen gün daha iyi yapabilmek için gerekenleri yapmaya devam edeceğiz."
Yorumlar 32
MK Okuru
MK Okuru 19.08.2022 23:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
Daha çok Skyrim yaması göreceğiz

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×