Daha fazla bedava Ferrari yok

Mahmut Saral
Mahmut Saral 11.08.2010 - 16:10
Daha fazla bedava Ferrari yok
John Carmack, yıllar önce bir turnuva maçında "kendisini yenen oyuncuya hediye olarak vereceğini söylediği Ferrari'sini", karşılaşmayı kaybedince gerçekten de vermişti. Çoğu kişi için bu üzücü olabilirdi belki, ama Carmack'in zaten o sıralar bir Ferrari koleksiyonu vardı. Peki Carmack, yine böyle bir şey yapmaya kalkışır mıydı?

John Carmack, artık hediye olarak verecek başka Ferrari'sinin olmadığını ve hepsini sattığını söyledi. Peki neden mi? Bunun yanıtı ve dahası için RÖPORTAJIMIZA göz atabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 13:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
Daha fazla bedava Ferrari yok

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×