Daha fazla Burnout ve Need for Speed gelebilir

Mahmut Saral
Mahmut Saral 9.10.2010 - 10:21
Criterion, her iki oyun için de istekli
Ödüllü Burnout serisinin geliştiricisi Criterion Games, bilindiği gibi şu an Need for Speed: Hot Pursuit'in üzerinde çalışıyor. Yapım, bir aksilik olmazsa konsollar ve PC için 16 Kasım'da raflarda yerini alacak, ama Criterion bununla yetinmek istemiyor.

Criterion'dan yapımcı Craig Sullivan, yeni oyunlar hakkında istekli olduğunu belirtti. Gamerzines'e konuşan Sullivan, her iki oyunu da sevdiğini, ikisinin de devam oyunlarını yapmak istediğini söyledi. Umarız bu söyledikleri sadece 'istek' olarak kalmaz ve kaliteli yeni oyunlarla karşılaşırız.

Daha fazla Burnout ve Need for Speed gelebilir
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2023 22:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
Daha fazla Burnout ve Need for Speed gelebilir

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×